Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hölgyek! Képesek lennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Képesek lennétek szerelmesek lenni egy nálatok minimum 10 évvel fiatalabb pasiba?

Figyelt kérdés
Az életkorotokat is írjétok meg.
2015. aug. 13. 09:40
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
11%
Az 50 éves vén szatyroknál elképzelhető, hogy a kb 65 éves férjüket lecserélnék egy 40-es csókára, ha tehetnék.
2015. aug. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
32 vagyok és bár semmi problémám a 22 éves férfiakkal, én nem tartom lehetségesnek, hogy bármit is kezdenék ilyen fiatal férfival. Bár már férjnél vagyok, most elméletben mondom. Nekem kell, hogy azonosak legyenek a céljaink, legyen mögöttünk tapasztalat. Ez kicsit sok különbség ehhez.
2015. aug. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Alapban mindig is idősebb párjaim voltak,azt meg alapba nem tudnám elképzelni, hogy 26 évesen egy 16 éves fiúra férfiként nézzek...:/ De szerintem 10 évvel később sem.
2015. aug. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
11 éves fiúba? Az már pedofília erősen.
2015. aug. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Igen!

42/N

2015. aug. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Nem. Kesobb sem, ha idosebb lennek.


Nalam a kor kizaro ok tud lenni.

27N

2015. aug. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Egy fiatalabb fiú is el tudja venni az eszüket,de ha csak azt vesszük figyelembe,hogy fiatalabb,akkor persze,hogy nemet mondanak.
2015. aug. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

10év életkorban még nem olyan vészes....még azt is megkockáztatom, hogy a felek először nincsenek is tisztában ennek mértékével.

Világ életemben vonzottak a nálam idősebb Nők, valószínűleg azért mert nagyrészt a nővéreim mellett nőttem fel...soha nem csináltam belőle problémát. Ráadásul elég szőrös típus lévén mindig többnek néznek,mint amennyi vagyok. Az eddigi legnagyobb különbség esetemben 8 év volt...és csajszit fiatalabbnak gondolták nálam!!!

37F

2015. aug. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
88%

Nem sokkal korábban azt mondtam volna, hogy nem. De aztán megismertem valakit, aki ha nem is 10 évvel, de közel annyival fiatalabb nálam, és annyira tökéletesen működik vele minden, hogy korábban el sem tudtam volna képzelni ilyen kapcsolatot. Szerelem a javából.

Szóval ha ez megtörténhetett, akkor tulajdonképpen nagyobb korkülönbséggel is lehetségesnek tartanám (elvben, mert a mostani párom nem tervezem lecserélni :) ).

39N

2015. aug. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
30 éves vagyok, nem.
2015. aug. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!