Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lanyokat kerdeznem: titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rinnegan kérdése:

Lanyokat kerdeznem: titeket mennyire zavar/ zavar e, ha alacsonyabbak vagytok jo par centivel, mint a baratotok?

Figyelt kérdés
Udvarlok egy lanynak, abszolut odavagyok erte, semmi kifogasolni valo nincs rajta, annyi, hogy nagyjabol 20 centivel (egy jo fejnyivel) alacsonyabb nallam...Ekkora magassagbeli kulonbseg meg nem volt egyik baratnomnel sem, ismetlem, engem nem zavar, mert nem nagy dolog egy picit lehajolni,sot, ha magassarkut venne fel, akkor pont jo mert nem lenne nallam amgasabb, vagy ilyesmi, de vajon o nem erzi magat furan hogy mondjuk labujhegyre kene alljon ha megakarna csokolni?Vagy ha mondjuk atolel, epphogy eleri a fejevel az allamat...f/23

2015. aug. 13. 12:17
 1/10 anonim ***** válasza:
A lányok többsége ezért van ode meg vissza. Imádja a nagy részük! (semmi általánosítás)
2015. aug. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Az én párom és köztem kb. 15 centi van, és nekem is lábujjhegyre kell állni.

Én imádom, főleg amikor a mellkasának tudok így lazán dőlni, hozzábújni. És ő is szereti, hogy kisebb vagyok :)

22L

2015. aug. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A feleségem kb. 30 centivel alacsonyabb. Még sosem említette, hogy zavarná a dolog. :)
2015. aug. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
engem nem zavarna
2015. aug. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Engem pont az zavar, ha egymagasak vagyunk vagy én lennék a magasabb. Nekem bejön a nagyobb magasságkülönbség, ha a pasi válláig érek mondjuk, így is bosszant, hogy pici maradtam, legalább a párom kompenzálja ezt egy kicsit. De ez én vagyok, tehát én csak a magam nevében tudok nyilatkozni, és vállalom, jobb, mint hogyha hazudnék, és a másiknak kellene észrevennie, hogy kényelmetlenül érzem magam emiatt. Ha őt zavarni fogja, úgyis kiderül.

Ismerek olyanokat, akik egymagasak, meg olyanokat is, ahol a nő a magasabb. Nem vagyunk egyformák.

2015. aug. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sosem zavart, megszoktam, tetszett is, hogy ilyen magam a párom, köztünk 23 cm van. Persze volt, mikor magasabb sarkú cipőt vettem fel, hogy ne kelljen nagyon lehajolnia, meg néha jó ilyen cipőben is lenni. Jó érzés hozzábújni, szeretem és megnyugtat, főleg mikor hallom a szívverését.
2015. aug. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
pont hogy a magas férfiak tetszenek
2015. aug. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az én barátom 3 centivel alacsonyabb tőlem, ne magasság alapján válassz párt magadnak! :)
2015. aug. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

155 cm vagyok és volt már 197 cm-es barátom! Több mint 40 centis különbség!


Azt mondta olyan mintha elefántként szexelne egy kisegérrel :)


Engem egyáltalán nem zavar a magasság. Mivel kicsi vagyok, ezért 170 centis fiú is jóval magasabb nálam, szóval a magasság nem igazán számít nálam se pozitív, se negatív irányba. Örülök ha egy fiú magas. Az jó érzéssel tölt el.


18/L

2015. aug. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
82%
Eddig minden barátom magasabb volt nálam ("magasságomból" adódóan ez nem meglepő) és sosem okozott gondot. Mondjuk exem jóval magasabb volt nálam, 20 centi simán volt köztünk de akkor se zavart hogy lábujjhegyre kellett állnom, meg legalább még nagyobb biztonságban éreztem magam.
2015. aug. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!