Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vajon létezik olyan érett,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon létezik olyan érett, komoly gondolkodású lány, aki biztos abban, sőt már el is döntötte, hogy majd az egész életét egyetlen férfi mellett szeretné leélni?

Figyelt kérdés

(Ebben annyira elkötelezett, hogy bármi is történjék, mindent megtenne a problémák megoldása érdekében, soha nem adná fel?)


Én egy ilyen "páratlanul" álmodozó férfi vagyok.



2015. aug. 15. 23:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
54%
Ehhez inkább naívnak kell lenni. Az érettségnek és észnek nincs köze hozzá.
2015. aug. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én abban gondolkodtam, hogy a férfi is normális életet él, és nem csalja meg a nőt, nem iszik stb. Tehát teljesen elviselhetően élnek, és a hétköznapi problémákat nem hagyják olyan szintűre felduzzadni, hogy az robbanáshoz vezessen.
2015. aug. 16. 16:06
 13/15 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet csak így eldönteni. Illetve el lehet, csak semmi értelme. Tényleg nem tudhatod mit hoz az élet. Lehet, hogy békésen éldegélünk majd, tegyünk fel, hogy mindig szépen el tudjuk rendezni a problémákat, egymás támaszai vagyunk, neadjisten még az ágyban is jó együtt. Eltelik egy jó 25 év, majd egyikünk találkozik valakivel, aki ráébreszti, hogy addig fogalma sem volt róla, hogy mi a szerelem, mit jelent igazán vágyni valakire, kívánni...

Érettségnek meg komoly gondolkodásnak ehhez semmi köze. Eldönthetem, hogy leélem egyvalakivel az életem, de nem alakíthatom a jövőt. Nem vagyok kimondottan szabadelvű típus, de azt gondolom egy kapcsolatnak, házasságnak nem a sírig kell tartania, hanem addig, amíg mindkét fél boldogságát szolgálja. Ha ez nem így van egyik részéről, akkor teljesen felesleges "helyrehozással" kínlódni.

2015. aug. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Azt hiszem nem (tapasztalat)
2015. aug. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nem, ez egy önsorsrontó, alárendelő viselkedés. Több kapcsolatom volt már életemben, és utólag azt mondom, kellettek... ezekből tanultam, fejlődtem, megismertem önmagam, és azt, hogy milyen személyiségű emberekkel jövök ki, és kikkel nem.

Ez juttatott el oda, hogy olyat válasszak, aki tényleg minden szempontból megfelel, és vele már így állok hozzá, hogy mindent meg akarok tenni a problémák megoldása érdekében. Korábbi kapcsolataimban is törekedtem a megoldásra, de mivel nem illettünk össze, ez nem ment.

2015. aug. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!