Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mik a szerelem testi jelei?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a szerelem testi jelei? Vagy neki mi a baja? 21L

Figyelt kérdés

Talán furán hangzik a kérdés, de ez van. Az az érzésem, hogy az egyik barátom érzelmeket táplál irántam. Megkérdezni azért nem fogom tőle nyíltan, mert bnője van.


Ki volt hasonló helyzetben? Miből tudhatom tutira, hogy vannak érzelmei felém. A vonzalmáról tudok, mert arról már beszélt, de legutóbb meg úgy általában mostanság fura velem.


Neten még minden rendben is van, de személyesen olyan fura. Látom, hogy kényelmetlenül érzi magát velem, tollászkodik, vakarózik, nem néz a szemembe, inkább bárhová, csak ne a szemembe kelljen. A minap beszélgettünk az utcán és hirtelen csak megindult, majd hátraköszönt. Mondhatni otthagyott. Ő jön oda hozzám, mégis én érzem úgy, hogy zavarom a jelenlétemmel, terhelem. Látom rajta, hogy úgy már menne, pedig 5 percet ha dumálunk.


Ha egy másik barátommal, vagy osztálytárssal megállok beszélni, váltani pár szót, nem látom rajta ez a feszélyezettséget, feszültséget, pedig ő az egyik legközelibb barátom.


Néha mintha kerülne is. Inkább elsurran, mint odajöjjön köszönni.


A minap keresett igaz, mert szó volt arról, hogy el kellene dumálnunk. 1x hívott, nem volt nálam a telóm, így hazament, pedig feljöhetett volna hozzám simán.


Valami miatt van ez, tudom. Ha 15 lenne, megérteném ezt a fura viselkedést, de ő már 22. Persze mutatja, a magabiztos, független csávót, de ha összefutok vele, a szemembe se mer igazán nézni...


Felnőtt ember, 4 éve ismerem. Nem értem minek ilyen hülyén viselkedik velem. Olykor, mint egy kisfiú....


2015. szept. 11. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért édekel ez téged ,hogy miért viselkedik így? kérdezd meg tőle talán,kapsz is választ a kérdésedre
2015. szept. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Itt az a kérdés,hogy ha tudod hogy vonzódik hozzád,akkor miért kérdezel ilyen abszúrd kérdést? gondolom ő tudja hogy te tudod hogy ő vonzódik hozzád,ezért viselkedik így.

Más kérdés hogy te mit érzel?ha semmit akkor ne közeledj

2015. szept. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A vonzalom nem = érzelemmel. Főleg a férfiaknál.
2015. szept. 11. 18:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Pont ez a szerelem jele
2015. szept. 24. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!