Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagy dolog szerelembevallás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy dolog szerelembevallás után sírni?

Figyelt kérdés
készülök a nagy dobásra, de sajnos tudom, hogy ha sikerül ha nem, nem birom ki sírás nélkül. Pedig 30 vagyok...
2015. szept. 13. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:
gáz.
2015. szept. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ritka pillanatok egyike lenne, ha ilyen után nem nevetnének ki. Ez mondjuk elég sajnálatos de így van.
2015. szept. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sose vallj szerelmet, és sose bőgj, különben vállalnod kell a következményeket, hogy a csaj körbepletykálja az összes barátnőit, hogy nyál- és könnyóceánban picsogsz. Viszont ha lány vagy, és egy férfinak akarsz szerelmet vallani, az nagyon aranyos tud lenni.
2015. szept. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

"Szerintem sose vallj szerelmet"


akkor mit csináljak, vigyem haza, és mondjam, hogy "szia anyu, ez itt a barátnőm" ?


amúgy meg nemis szavakkal gondoltam, hanem közelebb ülni hozzá, simogatni, becézgetni, csók, ameddig engedi.

2015. szept. 13. 22:22
 5/7 anonim ***** válasza:

Ja, hogy még össze se jöttetek? :o

Húha... szerintem te nagyon kezdő lehetsz párkapcsolat témában...

2015. szept. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Leegyszerűsítem, hogy te is értsd: igazán szerelmes csak abba lehetsz, akivel már lefeküdtél. A többi kamasz plátói. Ennélfogva ez a téma akkor foglalkoztasson, miután lefeküdtél vele. Egyébként meg jön ez magától, apró lépésenként, mikor valaki kimondja vagy leírja, már semmi meglepetést nem okoz.
2015. szept. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Uramisten milyen válaszok ezek... Ne hallgass ilyen idiótákra, a legtöbb nőnek ez nem lesz ciki 😃
2015. szept. 14. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!