Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tennétek ha felbukkanna a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha felbukkanna a régi szerelmetek?

Figyelt kérdés
Én egy 35 éves férfi vagyok és 2 éve házas. Rendezett házasságban élek de 1 hónapja feltűnt a régi szerelmem. 13 évesen találkoztunk és rögtön egymásba szerettünk. Ez még akkor teljesen gyerek szerelem volt egyértelműen. Viszont ahogy nőttünk nagyobb lett a szerelem köztünk. Majdnem 20 évesek voltunk amikor az édesanyja meghalt és anyagi okok miatt elkellet költözniük sajnos eléggé messzire. Engem ez annyira padlóra küldött, hogy az eltervezett jövőmre is ráment. Egyszerűen az érettségim épp, hogy kettes lett. Pedig 1. osztálytól (most ha jól tudom 9. osztálynak hívják) keményen tanultam. Alapból is sokkal később kerültem fel gimibe. Aztán eltelt 6 év amíg kihevertem az egészet. 25 évesen kezdtem újra bele a pár keresésbe. 28 éves voltam mikor megismertem a feleségem. 2 év után össze is költöztünk albérletbe. Majd közös erőből mostanra sikerült saját házat összehoznunk. Most van egy nagyon jó állásom, a feleségemnek szintén. Végre kezdtem elfelejteni a régi szerelmem mikor 1 hónapja megláttam őt abba a városba ahol élek. Először azt hittem, hogy csak képzelődök. Később összefutottunk teljesen véletlen egy kávézóban és leültünk egy nagyon jót beszélgetni. Nekem nagyon jól esett és rengeteg emlék a felszínre jött. Megbeszéltünk több időpontot is. Titokban találkozgatok vele de csak teljesen nyilvános helyen. Mindig beszélgetünk egy kicsit és megiszunk egy kávét. Nagyon úgy érzem, hogy újra beleszerettem de a feleségemet nem akarom cserbenhagyni mert őt is szeretem. Egy jó barátom ajánlotta ezt az oldalt mert itt beszélhetek olyanokkal akik hasonló helyzetben vannak. Várom mindenkinek a véleményét akár olyat aki hasonló cipőben jár akár olyat akinek van valami véleménye vagy tanácsa. Annyira kérlek titeket, hogy ne mondjátok azt ,hogy megcsalom a feleségem meg stb. Mert ez nem igaz.

2015. szept. 14. 04:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

*Egy jó barátom ajánlotta ezt az oldalt


Hogy itt -mint te is-önmagát írónak gondoló, de csak halovány Andersen jelöltke van:)

Én csak azt nem értem, hogy aki nem tud írni, az minek erőlködik? Meg miért ollóz össze, innen onnan hallott történetekből egy ilyen harmadrendű kreálmányt?

2015. szept. 14. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Akkor vállalkozz az írásra, ha elsőrendűnél vagy kiválónál jobbat nem adsz ki a kezedből. Akkor. Addig ne.
2015. szept. 14. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Voltam ilyen helyzetben, de az ex annak idején szakított. Nekem mindig vonzó maradt, aztán amikor hasonló korú voltam mint te, akkor ő is változott, annyira, hogy talán még szerelmes is volt belém megint, szeretők lettünk. Nekem hosszú idő után az derült ki, hogy se az exel, se a feleségemmel nem olyan a kapcsolatom mint kellene.


Vonzódsz a feleségedhez szexuálisan? Vagy már csak azért vagytok együtt, mert szeretitek egymást? Érzed azt, hogy egyek vagytok a feleségeddel? Ha ágyhoz kötött beteg lenne hirtelen szívesen ápolnád? Képzeld el, hogy nyugdíjasok vagytok mindketten. Örülsz a feleségednek így nyugdíjasan? Ha bizonytalan vagy valamelyik kérdésben, akkor az azt jelenti, hogy nem érdemes folytatni a feleségeddel. De az ex sem biztos, hogy az akire te emlékszel, ő is változott meg te is.

2015. szept. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ha valóban jó a házasságod, akkor fel sem merülhetne ilyesmi. Tehát első körben gondolkozz el azon, hogy mi az, ami a házasságodból hiányzik, fektetsz-e belé elég energiát.

Az exek akkor tudnak bekavarni, ha valami a jelenlegi kapcsolatból hiányzik, és ilyenkor csodálatosan lehet idealizálni a régi kapcsolatot, ami persze közel sem volt olyan szuper, mint amilyenre most emlékszel, csak szívesebben emlékszel a jó dolgokra.


Egy rokonommal történt meg, hogy amikor a párkapcsolatában problémák jöttek elő, rögeszmésen keresni kezdte a régi szerelmét, akivel fiatalon elszakadtak egymástól. Egy évig nyomozgatott utána, mindent elkövetett, hogy megtalálja, végül sikerült. Megvolt a nagy egymásra találás, lángolás, összeköltözés. De fél évig sem tartott... ez már ugyanis nem ugyanaz a kapcsolat volt, félig kamasz fejjel az ember egészen mást értékel, mint felnőttként. Ráadásul ők ketten sosem éltek együtt, nem ismerték egymást közelről. Lakva ismerték meg egymást, és egyáltalán nem olyan kapcsolat lett, mint amire számítottak, ugyanis mindketten a régi ideálképüket keresték a másikban, nem a valóságot.

Csúnya szakítás lett a vége. Utólag a rokonom belátta, hogy az egész valójában arról szólt, hogy rosszul érezte magát a korábbi kapcsolatában, de képtelen volt szakítani, vagy megjavítani a kapcsolatot, ezért a tehetetlenségére máshol próbált megoldást keresni.


Ha ennek az energiának a töredékét a házasságodra fordítanád, lehetne egy nagyon jó párkapcsolatod. Ha az újat választod, semmi garancia sincs arra, hogy vele tartós, stabil, boldog kapcsolatod lesz.

2015. szept. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
ezzel van baj, h "Nagyon úgy érzem, hogy újra beleszerettem". amúgy sztem semmi baj nem lenne. Én pl. ha szeretek vkit, akkor csak ő van előttem, jöhet a csaj, akit korábban imádtam, max. barát lehet belőle.
2015. szept. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
5: ugye még nem volt 10 évnél hosszabb párkapcsolatod?
2015. szept. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
tényleg nem volt :O mesélj mester
2015. szept. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ha ez nem megcsalás miért titkolózol? Mit szólna a feleséged ha megtudná? Amúgy car ügy. De már ismerem a végét. Elég ilyen válást csináltam végig a felekkel.

A legvalószínűbb forgatókönyv, hogy megcsalod a nejed, elváltok majd vagy jó lesz a másikal a kapcsolat vagy nem. Többnyire nem. Nem bántani akarlak, de jó nagy marha vagy. Te tudod mit teszel kockára. Megéri felrúgni a házasságod? Mert ez abba fog kerülni.

2015. szept. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Bár van olyan exem akit még egy teára is hajlandó lennék meghívni, de a többségét úgy penderíteném ki, ahogy előkerült, aztán még sz a rral meg is dobálnám.
2015. szept. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
44%

Dugásra nem gondoltál? :-)

Esetleg beköltözhetne hozzátok albérletbe, (ha férje van azzal együtt) és négyesfogatot játszanátok!


Ember erre senkinek nincs tippje csak neked, hogy mit akarsz, mit szeretnél kihozni belőle! De szerintem keféljétek ki magatokat, és menjen mindenki a megszokott útján tovább. Arról sem írtál semmit, hogy van-e férje, gyereke, stb..

Rövid az élet hosszú a sír, keféljen mindenki amennyit bír!

2015. szept. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!