Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nincs túlmisztifikálva kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs túlmisztifikálva kicsit ez az egész szerelem, férfi-nő kapcsolat? Szerintem mindennek az oka az oxitocin, feniletilamin, szerotonin, meg a hasonló természetes hormon-drogok.

Figyelt kérdés
A drog rossz.
2015. szept. 27. 23:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Bölcs ember vagy te. A hormonok határozzák meg, mikor leszel és kibe szerelmes. Aki nem hisz ennek, az olvasson a témában. Progeszteront is sorold ide nyugodtan, SHBG hormon, LH, androgének, mint Testosterone stb., nőknél az ösztrogén és társai játéka.
2015. szept. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az endorfint kihagytátok.


A drog amúgy nem feltétlenül rossz. Vegyük például a csokit, vagy a kávét - kis mennyiségben. Bár hozzászokást okoz, mégsincsenek olyan káros hatásai, mint a kábítószereknek. Így van ez a szerelemmel is... drognak drog, függőséget is tud okozni, de egyáltalán nincs káros hatással a szervezetre, sőt! Tudományosan igazolt, hogy nagyon is jótékony fiziológiai hatásai vannak, szemben a kábítószerekkel.

2015. szept. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Van bármi értelme a kérdésednek vagy egyáltalán bármilyen gondolatodnak? Csak elektronok keringenek az agyadban.


De bizonyítsd be, hogy a drog objektíven rossz, és bármit elhiszek neked.

2015. szept. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#3 Ha van, nem rossz, de az elvonási tünet az pokoli.
2015. szept. 27. 23:22
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a szerelem a legocsmányam drog a világon, legalábbis nekem nagyon nem jön be, tele lesz az ember szorongással meg hülye ábrándokkal.
2015. szept. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A mocskos kémia csak arra jó, hogy az egészségesen mőködő embereknél elinduljon a fajfentartás. /Mióta van óvszer vicc az egész.../
2015. szept. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Van aki szereteti, és van aki nem. Én kimondottan szeretem, ha szerelmes vagyok. Számomra jó érzés, persze van rossz oldala is az egésznek. Számomra a vadászás, ismerkedés az elején és a szerelem a legjobb pillanat. Ilyenkor elő jön a szerelmes oldalam, de ne esetek tévedésben, nem vagyok egy nyálas típus.:) Üdv 19F :D Másrészt szex is olyankor nagyon jó szinte, semmihez sem lehet hasonlítani. Viszont mikkor múlik, és látod valójában hogy milyen a másik, ha akkor döbben rá az ember igazából, hogy milyen is a másik. Jönnek a veszekedések, utána ha minden jó talán össze csiszolódnak.
2015. szept. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!