Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ilyen helyzetekben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ilyen helyzetekben mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy férfi,aki tetszik,akit szeretek.Már párszor próbáltam elfelejteni,vagy kiszeretni belőle,de a lényeg,hogy vannak néha kis bókolásai,vagy kétértelmű dolgai,amiket mond..de amúgy néha a kétértelmű dolgok viccből mondja.Viszont,én-mivel szeretem,tetszik-nem mindig tudom azokat igazán viccnek felfogni.Van amikor csak próbálok nevetni rajta (de ez nem olyan "igazi" nevetés),van hogy csak mosolygok,de pl. a múltkor nem mondtam semmit neki arra amit mondott,és utána meg is kérdezte hogy hallottam-e amit mondott.Csak akkor hirtelen magam sem tudtam mit mondjak.Ha vki olyan viccel ilyenekkel meg kétértelműsködik,aki nekem tetszik,mit tegyek?Hisz én nem tudom ezt olyan mértékben viccnek venni,mint ő.Ha nem mondok semmit,az furcsa,meg neki is feltűnne.De igazán azt se mondhatom hogy "ez nem volt vicces".Nem lenne bunkóság ezt mondani?(Meg ha mindig ezt mondom akkor meg azt hiszi savanyú citrom vagyok)

2015. szept. 29. 22:39
 1/3 A kérdező kommentje:

Néha úgy tűnt(tűnik) hogy tetszhetek neki,abból amiket csinál,vagy ahogy néz..de úgysem fog semmit lépni meg csinálni.

Azt talán sejti hogy tetszem neki,de ennek ellenére,nem tudom mit mondjak a fenti esetekben.

Vagy a legjobb ha viccet csinálok abból amiket mond?

2015. szept. 29. 22:47
 2/3 91212321 válasza:

Régebben én így próbáltam kipuhatolózni, hogy mi a helyzet a kiszemelt lány és köztem. Néztem a reakciókat és sok kétes dolgot mondtam. :D

Esetleg próbálkozz meg frappáns kétértelmű válaszokkal :)

2015. szept. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem lenne bunkosag ezt mondani. Legy vele kozvetlen, ha baratnak tekintened siman mondanad ezt neki. Nevessetek, beszelgessetek, legy laza es kedves, ha lesz valami az is igy kezdodhet. De ne fuss utana, maradj holgy. Sok sikert! :)
2015. okt. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!