Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mással vagyok kapcsolatban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mással vagyok kapcsolatban, mégis lehet, hogy ő az igazi?

Figyelt kérdés

1-2 éve belezúgtam egy srácba, de összevesztünk valamin, mielőtt komolyra fordultak a dolgok. Azóta összejöttem valaki mással, már több, mint egy éve kapcsolatban vagyok, és most megint megjelent az, akivel összevesztem, mert összefutottunk egy eseményen, és hirtelen megint olyan fellángolást kaptam iránta, amilyet a jelenlegi párom iránt sosem. Pedig jól megvagyok a párommal és szeretem, de valahogy nagyobb szikra van közöttünk azzal a sráccal, akivel végül nem lett semmi. De nem merek kilépni a jól működő kapcsolatomból egy kérdésesbe. Lehet, hogy csak fellángolás és hamar elfelejtem. Nem tudom, hogy mit szólna, bár úgy érzem, hogy neki is vannak érzelmei irántam és ha haragszik is az összeveszés miatt, szerintem szeretne velem lenni, csak ugye foglalt vagyok. Ki mit tenne ebben a helyzetben?


22/L



2015. szept. 30. 23:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Tegyel fel magadnak par kerdest. Valoban szereted a parodat? Tiszteled ot? Igazi tarsai vagytok egymasnak? Gondolkozol rajta hogy egyutt eljetek le az eleteteket? Na ha egyikre is nem a valasz akkor szakits vele es nyugodtan fuss vissza a masikhoz. Ha meg mind igen akkor gyorsan felejtsd el a masikat. De azt ne feledd hogy az a fellangolas valoban csak egy fellangolas ami par honapnal tovabb biztos hogy nem fog tartani. Az mar mas dolog hogy kialakulhat-e koztetek igaz szeretet. De ha akarsz neki eselyt adni akkor csak ugy tedd hogy nem vagy egyutt a mostani baratoddal. En egy eve vagyok egyutt a parommal es volt egy fiu nemreg aki nagyon nyomult es vonzo volt a kulseje szamomra. Es nagyon szegyellem de elgondolkoztam rajta hogy hagyom neki hogy bokoljon nekem par hetig. De ez a gondolat csak par oraig tartott, tisztelem es szeretem a baratomat, sose hagynam el. Ezert a masodik alkalommal mikor florolni probalt az illeto, leraztam ot, es megszakitottam a kapcsolatot, hallani se akarok rola tobbet. Szoval nem, semmikepp se mennek a helyedben a masik fiuhoz. A dontes a tied, csak mindig legyel tisztesseges es oszinte! Sok boldogsagot!
2015. okt. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!