Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a különbség a szeretet meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a különbség a szeretet meg a szerelem közt?

Figyelt kérdés
Honnan tudom megállapítani hogy szerelmes vagyok-e, vagy csak szimplán szeretem mint embert? A szerelem mindig egyértelmű?
2015. okt. 1. 13:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha vágysz rá, kívánod őt testileg és szereted is, na akkor az a szerelem.
2015. okt. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Oké. Ezek szerint ez nem szerelem.
2015. okt. 1. 14:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyrészt a testi vágy, ahogy az első is írta, másrészt az elköteleződés igénye: az a tudat, hogy a világ összes nője/férfija közül pont ő kell, még akkor is, ha vannak nála szebbek, jobbak, stb. Szeretettel szeretni sok mindenkit lehet, de a szerelem kizárólagos érzés.
2015. okt. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt érzed,hogy beleborzongsz egy érintésébe,annyira kívánod + azt érzed,hogy van egy lelki kapocs köztetek,akkor biztos,hogy szerelmes vagy.Hormonálisan akkor vagy szerelmes,ha mindig vele lennél és nagyon nagy boldogságot érzel,ha rá gondolsz.De ez még nem jelenti azt,hogy illik is hozzád és jó a lelke,csak a hormonjaid működnek.
2015. okt. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!