Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Összeköltözés utáni magány?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeköltözés utáni magány? (meleg téma)

Figyelt kérdés

Pár hónapja összeköltöztünk a barátommal. Szeretek vele lenni és tetszik ez az újfajta önállóság, de valamiért olyan üresnek érzem magam mostanában, mintha hiányozna valami, csak nem tudom mi. Ő dolgozik, én munka mellett tanulok is, a hálószobában minden rendben, anyagi gondjaink sincsenek, családot is látogatjuk párhetente, régi haverokkal is összejárok. Valami mégse jó, néha rámjön, hogy pánikszerűen félek valamitől, de nem tudom mitől.

Ez normális? Lehet ezen valahogy változtatni?

20/f



2015. okt. 6. 23:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Változtatni akkor tudsz majd, amikor rájöttél a félelmed okára. Remélem nem lesz késő
2015. okt. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon nem találod az okát, akkor tényleg pánik. Mitől félsz, hogy elveszíted, vagy mire gondolsz, mikor rád tör ez az érzés?
2015. okt. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom mitől, tényleg nem tudom. Csak hirtelen üvöltözni meg törni-zúzni támad kedvem (nem vagyok pszichopata) és őrült vágy hogy valami nagy változást hozzak be az életembe, de nem tudom mit mert a "szürke" hétköznapokban egyszerűen minden tökéletes.
2015. okt. 7. 00:13
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Túl egyhangú, lehet sokat vagy egyedül, kb ilyen a társasmagány :(
2015. okt. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Valamivel nem vagy elégedett az életben, amit még te se vallottál be saját magadnak tudatos szinten.


Ez így nem a boldogság leírása...


El kell gondolkodnod, hogy mivel nem vagy elégedett, és valószínűleg ez nem egy kis dolog lesz... Az lehet egy probléma, ha túl sokat vagy egyedül. Ez a párod jelenlétében is van ez a düh, vagy csak ha nincs ott?

2015. okt. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Sokat vagyok vele és olyankor mindig minden oké.

Min kéne változtatnom ha tényleg tökéletes az életem? :D Furán hangzik, tudom, de tényleg az!

2015. okt. 7. 00:36
 7/9 Béla211 ***** válasza:
100%
Lehet az is hogy vitamin hiányod van. Én is éreztem így elkezdtem b6 szedni meg magnéziumot és citromfű teát inni és megszűntek ezek az érzések. Ha nagyon nem múlik és erősödik lehet érdemes lenne elmenni orvoshoz betegség is lehet. De lehet ,hogy tudat alatt mégis csak megviselt a környezet változás. Álmodni nem szoktál róla?
2015. okt. 7. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Egészségesen élek, vitaminokat is szedek, nem hiszem hogy ez áll a háttérben.

Álmodni miről? A barátomról? Elég ritkán.

2015. okt. 8. 18:10
 9/9 Béla211 ***** válasza:
100%
Nem arról hanem ,hogy elköltöztél. Mert azért nem olyan vissza járni mint otthon lakni. Nem érzed úgy ,hogy valakit cserben hagytál ,hogy elköltöztél?
2015. okt. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!