Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy érezzem magam mellette...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érezzem magam mellette biztonságban, ha ijedősebb, mint én?

Figyelt kérdés
Én vagyok a nő, és a párom, akit nagyon szeretek, sokkal könnyebben megijed, mint én. Alapjáraton én is egy félős ember vagyok, de a drágám még engem is überel. Ez nem lenne zavaró, csak amikor felajánlja, hogy hazakísér, mert sötét van, gyakran úgy érzem, hogy nekem kell vigyáznom rá, mert még az avar zörrenésétől is összerezzen. Egy apróbb bogártólis jobban irtózik, mint én. Horrorfilmet sem szeret nézni, pedig nincs is romantikusabb egy összebújós filmezésnél. Tényleg nagyon szeretem, de az előző kapcsolatomban is én viseltem a nadrágot, én voltam a határozottabb nő létemre és nem szeretnék újra anyáskodni valaki felett. Viszont pozitívum, hogy legalább kiáll magáért, van véleménye, tehát nem tejbetök, csak félős. Én viszont attól tartok, hogy "el fog papucsosodni" és nem tudok majd rá férfiként tekinteni. Hogyan lehetne "megedzeni" a lelkét?
2015. okt. 10. 01:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze az ilyeneknek van barátnője... Katonaság.
2015. okt. 10. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 BlackSword ***** válasza:
Hagyjuk már ezt a katonaságosdit... Én sem voltam és mégsem íjedek meg az árnyékomtól... És rád sem fogtak még fegyvert...
2015. okt. 10. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sehogy. Meg kellene már tanulni, gyerekek, hogy a másik ember nem egy gyurma figura, akit a kedvünkre alakítgatunk.

Alapból félénk természetű embert nem tudsz megváltoztatni. Ő ilyen.

Talán elérheted, hogy megjátssza magát, hogy bátrabbnak látsszon, de nem hiszem, hogy ennek lenne értelme, legalábbis egy őszinte kapcsolatban nincs.

2015. okt. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én sem voltam és nem vagyok félős, de az ilyeneket mint ez a srác azért helyre tenné egy kis nevelés, ami nem abból áll, hogy vegyél fel sálat kisfiam, mert hideg van.
2015. okt. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem meg úgy tűnik, hogy Te félsz jobban.:) Már előre aggódsz , hogy nem tudsz majd férfiként nézni rá. A rég múltban bizonyára nagy szerepe volt annak, hogy a férfi úgy mond fizikálisan megvédje a nőt.A mai életvitel eleve olyan, hogy nincs az a "kemény férfi" aki minden pillanatban ott lesz melletted és mindentől meg tudna védeni.

No és főleg nem a saját félelmeidtől!

Nekem úgy tűnik, hogy a mai félelmeink zömének alapjai sokkal inkább belőlünk fakad ,mint a külvilágból.

Ma nem az apró bogaraktól , meg a sötétből támadó vadállattól kel megvédeni magad .Ma már másféle képen kel kiállni magadért, más dolgok az igazán veszélyesek. Pl. számodra sokkal veszélyesebb az a gondolkozás, hogy olyanból csinálsz problémát, ami valójában nem is igazi probléma.Én sem szeretem a horrorfilmeket, de ettől függetlenül sok más "összebújós, romantikus"jellegű filmet is eltudok képzelni . A horror filmre összebújást én személy szerint nem tartanám oly romantikusnak , és lehet , hogy Téged is inkább a "biztonságérzet utáni vágy" vezérel jobban mint a romantika.:)) ,...bár elfogadom, hogy a romantikus elképzelésekbe végül is bármilyen extrém dolog is beleférhet.:))) Ha megakarod "edzeni a lelkét" akkor csak egyre jobban elfogtok távolodni.Elég nagy falat a saját félelmeidet legyőzni, vagy éppen elfogadni.

Tapasztalatból tudom, hogy sajnos ez nem úgy működik, hogy megerősítem , megváltoztatgatom, alakítgatom a másikat, aztán akkor majd nekem is jobb lesz, meg majd nagyobb biztonságban érezhetem magam.

Azt mondod , hogy nagyon szereted, .....de azért meg kéne edzeni a lelkét, hogy még jobban szerethesd? Vagy azért hogy később majd nehogy "kiszeress" belőle? Ajjaj!!!! Érzed ugye, hogy itt valami sántít.:)

2015. okt. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bár ez is igaz, hogy a mai világban nem nagyon van olyan fizikai támadás a nők ellen, hogy ilyen védelem kelljen. Ha meg el akarnak rabolni azt úgysem akkor teszik amikor veled van a barátod, vagy viszik őt is. De gondolom nem vagy FSZB-s, hogy ilyenektől kelljen tartani. Mai világban inkább a devizahiteltől kell, hogy megóvjon.
2015. okt. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vmiert csak beleszerettel ha vele vagy,nem? Koncentralj arra.
2015. okt. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!