Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Én fújom fel ennyire a dolgot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én fújom fel ennyire a dolgot vagy tényleg megváltozott valami?

Figyelt kérdés
Van egy 25 éves barátnőm én 20 éves srác vagyok, távkapcsolat. Facebookon kezdtünk el beszélgetni és már első beszélgetésnél szimpatikusak voltunk egymásnak, de utána is csak beszélgettünk. Igazán csak 2 hét után kezdtem el őt érdekelni igazán és találkoztunk is 2 hét múlva. Hétvégénként találkozunk eddig 3x találkoztunk, és már volt petting is, de úgy érzem, hogy mostanában alábhagyott az érdeklődése felém. 3 hete már alig beszélünk, van olyan hogy órákig nem beszélgetünk, annyi hogy minden nap beszélünk telefonon fél-1 órát. Pedig eddig egész nap beszélgettünk, de most is mondja, hogy összebújna, de már nem olyan sűrűn és alig kérdez valamit, az érzelmekről meg nem is beszélünk. Ahogy felhoznék valami témát mindig eltereli pedig nekem jó lenne tudni, hogy ő mit érez ha érez valamit. Csak kérdezzem meg tőle egyenesen, hogy mit érez irántam, mert én érzek, talán el kéne mondanom és akkor ő is elmondaná. Mi a véleményetek? Válaszokat előre is köszönöm.

2015. okt. 11. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
a távkapcsolatok nem működnek...
2015. okt. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az elso hulye... Azoknak nem megy akik nem akarjak a masikat elegge. Mond el neki oszinten mit erzel es kerdezz ra,hogy Minden rendben van-e koztetek. Ha lehet skypeon hogy lasd az arcat.

18/L (3,5 eve tavkapcsolatban)

2015. okt. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez a vonat már elment.Hamarabb kellett volna lépned.
2015. okt. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat eddig, hétvégén fogunk találkozni, akkor szeretném megmondani neki addig csak várhat nem?
2015. okt. 11. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!