Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Folyamatosan arra gondolok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyamatosan arra gondolok, hogy megcsal. Hogy változtassak?

Figyelt kérdés

Gimnázium 6. osztály óta engem akar, azóta üzengetett nekem, de közben volt barátnője, hosszú és komoly kapcsolatai, ahol tényleg szerelmes volt.

Velem viszont úgy jött össze, hogy még volt barátnője, ugyan a végét járta a kapcsolatuk, a lány szakítani akart, a srác pedig vissza akarta szerezni. Közben belém szeretett. Találkozgattunk, de ölelésnél és összebújós filmnézésnél nem történt több.


Nem tudom, hogy nyugtassam le magam, hogy nem fog megcsalni. Valaki tud önbizalom-fejlesztő könyvet, technikát, bármit?


2015. okt. 12. 11:21
 1/3 anonim válasza:
Bocsi, most nem értem. Akkor ti még össze sem jöttetek?
2015. okt. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már együtt 2 hónapja 😊
2015. okt. 12. 14:07
 3/3 anonim ***** válasza:

Írj Csernus Imrének privátban! Én már többször írtam neki, válaszol.


Amúgy, ezzel a féltékenykedéssel mérgezed meg a kapcsolatot. Nyugi, el fog hagyni magától.

2015. okt. 14. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!