Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Huszonéves férfiak, milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves férfiak, milyen fajta lány/nő az, akivel komolyan terveznétek?

Figyelt kérdés
Milyenek a külső, belső tulajdonságai, mik a leglényegesebb dolgok, ami miatt úgy érzitek, később szeretnétek, hogy az a lány legyen a gyerekeitek anyja?
2015. okt. 20. 20:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Legyen jártas a főzésben. Sportoljon, legyen jó alakja.
2015. okt. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Na ezt én is szeretném tudni!!!
2015. okt. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ezt csak az éretlen lányok kérdezik meg.

Ilyen nincs, ez egy lista lenne, hogy mi kell egy jó Milánóihoz...

Lássuk csak...sonka, hagyma, spagetti, paradicsomszósz, gomba, oregano, só.


Mi kell egy jó nőhöz.....


Változnak az emberek egy kapcsolatban, az egy dolog h megtetszik valaki, az egy dolog h megismerem és hogy milyen ember is, de ez sokat változhat évek alatt, és én nem 1 év után akarok gyereket hanem minimum 3 év együtt élés után.

2015. okt. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%

Kezdésnek legyen intelligens, persze nem kell atomfizikusnak lennie, de azért ne csak a sminkkészletéről és a szombat esti "bulikáról" lehessen vele beszélgetni. Legyenek céljai az életben, amiket szeretne elérni, ahogy nekem is vannak. Lehessen rajta érezni, hogy érdeklem, és nem csak azért találkozik velem, mert épp unatkozik otthon, és nincs jobb dolga.

Külsőre nincs ideálom, ezért a lényeg max annyi, hogy ne legyen túlsúlyos, de ne is legyen divatból vékony, mint egy csontváz. Egy átlagos testalkattal rendelkezzen, nem kell sportosnak sem lenni. Legyen ápolt, és minél kevesebb sminket használjon lehetőleg, mert a természetes külsőt szeretném megismerni.

Ami nálam kizáró lenne, az a tipikus plázacica külső, tehát kirakott mellek, csücsörítés, kistáska a könyöknél stb.

Ha lehetne ilyet kívánni, akkor 75/B-s mellekhez ragaszkodnék azt hiszem :D Nem túl kicsi, de nem is nagy, pont a legjobb méret. De ez nem annyira fontos, ez csak személyes megjegyzés. :)

Sokáig lehetne sorolni még a külső és belső tulajdonságokat egyaránt, sőt valószínűleg sokat ki is hagytam. De ezt igazából nem is lehet leírni, érezni kell. :)


29F

2015. okt. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Következtetést levonva: jó mellek, jó alak igazából, ami a legfontosabb... meglepődtem
2015. okt. 20. 20:48
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen, tényleg ezt a 2 dolgot írtuk csak le... Semmi mást..
2015. okt. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hát, más más válaszokat fogsz kapni, mert nincsenek egyforma emberek. :D


Engem a külső nem érdekel, csak ne legyen igénytelen, de túl sminkelt cicababa se legyen!(más elvárásom nincs külsőre.)

Belső: segítőkész, intelligens, nem beképzelt, van önbizalma, de nem egy egoista barom,nem gúnyol ki, és nem néz le másokat, tud humoros lenni, de ha kell akkor, lehet vele komolyan is beszélgetni. nagyjából ennyi. :)

20/f

2015. okt. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ezt így nem lehet leírni,nincsenek ilyen elvárásaim, a nők nem tárgyak, nem lehet őket csak úgy bekategorizálni.

Most mondhatnám, hogy legyen humoros, intelligens, kedves, barna hajú, zöld szemű, karcsú...stb. de ettől még egy csomó humoros ,intelligens, kedves, barna hajú, zöld szemű, karcsú lány van, aki egyáltalán nem jönne be nekem.

Egyszerűen annyi a szitu, hogy vagy vonzódok egy lányhoz, vagy nem, ezt pedig nem lehet megmagyarázni, a legkülönbözőbb külső és belső tulajdonságú lányok között is volt már rengeteg aki bejött, és aki nem.

2015. okt. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nálam nem baj ha butuska vagy annak gondolja magát, de ha érdeklődik dolgok iránt az egy nagyon jó jel. Az intelligenciára utal :) Főleg ha olvas is. Nem baj ha visszahúzódó, viszont a ripacsokat, egoista, nagyképű lányokat nem szeretem, Ne dohányozzon, alkohol mehet de én nem vagy nagyon-nagyon ritkán fogok vele tartani, szóval ezt vegye figyelembe. Jó ha kedves, nem hátrány ha aranyos és szereti a gyerekeket. Sok fiatalabb lány szereti őket de nem merne vállalni (még), viszont mégis szeretne. Az ilyen szerintem pont ideális, ez majd változik idővel ha komoly a szándék. Ha nagyon bulizós típus, akkor kiesett... nem tudnék bízni benne és félteném is. A klubok és diszkók helyett van más lehetőség is. Mindenekelőtt a legfontosabb, hogy őszinte legyen, tudjon és merjen beszélni az érzéseiről és gondolatairól. Visszafelé természetesen ugyanezt kapja. Ha van véleménye bizonyos dolgokról, az nem hátrány. Hogyha tisztában van a világ dolgaival nagyvonalakban legalább, az is jó pont. Szóval ne legyen túl elvont, mert bár kedvelem az ilyen lányokat is de egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy a való életben hogy állja meg a helyét. Fogadja el a párja segítségét és a támogatását, mivel őszintén adja. Sok lány sajnos azt képzeli, ha egy fiú ad valamit akkor azért mindenképpen cserébe vár valamit vagy pedig, hogy nem érdemli meg. Nem így van. Én ha valakinek adok akkor max annyit várok el, hogy legyen velem őszinte és hasonló teljesen alap dolgokat. No nézzük tovább... ha picit házias az nem gáz, de azért néha engem is engedjen a konyhában kísérletezni mert néha megjön a kedvem hozzá. De akár közösen is alkothatunk :) A házimunkát is megosztva, nem szeretem ha egy lány rabszolgának hiszi magát de azt sem ha nem csinál semmit. Szabadidő eltöltésére inkább valami nyugodtabb dolgot válasszon, a pörgős helyeket és ahol nagy a tömeg, nem szeretem annyira. Inkább kettesben séta , kirándulás, felfedezés, mozi, otthon együtt.. akár a családdal, barátokkal sütögetés a hegyen, stb.


Külső.

Hosszabb haj talán jobban tetszik nekem, de a sima és a göndör is lehet szép (talán a sima jobban tetszik). Színre nagyjából mindegy, ha 20 éves akkor ne akarjon 40-nek kinézni. A sok smink számomra rémálom. Kevesebb sminkkel is lehet szerintem valaki szépséges, ha jól használja akkor kiemeli a természetes szépségét :) (legutolsó barátnőm valahogy erre pont ráérzett)

Plázacicás külső.. táska a könyékhajlatba akasztva, szoli, p1csás viselkedés és öltözködés kizárva. Kacsaszáj, erősen feltűnő virító vörös rúzs nem tetszik annyira.

Legyen inkább visszafogottabb, szolid, akár elegáns néha de lazább cuccok is simán jók csak ne legyen cicamica.

Nagyjából ennyi :)

25/F

2015. okt. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sportoljon, lehessen vele hülyülni, ne hisztizzen, kb ilyesmik.
2015. okt. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!