Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Képesek vagyunk újra beleszere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képesek vagyunk újra beleszeretni ugyanabba az emberbe a szakítás után?

Figyelt kérdés
Tehát ha az egyik fél szakít és azt mondja a másiknak, hogy már nem szereti,(nem amiatt, amit a másik fél tett)akkor lehetséges, hogy egy idő után majd újra szerelmes legyen a másikba? Vagy lehet az, hogy még mindig szereti az illetőt és szeretni is fogja? Mennyi idő alatt szokott ez kiderülni?
2015. okt. 25. 12:18
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem nem!
2015. okt. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Bárcsak így lenne... :(

Nagyon sok ember vidámabb lenne, ha az élet így működne.

2015. okt. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tehát akkor semmi esély, hogy a volt barátom valaha szeretni fog? Nem tettem semmit, amivel kiérdemeltem, nem hidegültünk el egymástól és olyan hirtelen történt...
2015. okt. 25. 12:26
 4/9 anonim ***** válasza:

90%-ban nem. Ahhoz nagyon fel kellene tornázni a másik félnek a vonzalmat, annak, akivel szakítottak, viszont - ha nem egy balek az illető - nem igazán lesz hozzá kedve, mert mit kínlódjon egy olyannal, aki lapátra tette?


Szóval elvileg lehetséges, de kevés az esély, és teljesen fölösleges.

2015. okt. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem. Ha egyszer vége lett, kiszeretett az egyik a másikból akkor nincs visszaút szerintem. Én egyszer kezdtem újra az egyik pasimmal, fél évvel szakítás után. Minden újra rózsaszín volt mindkettőnknek, klassz volt, de pont ugyanannyi idő után újra elmúlt a nagy "szerelem", mint az első alkalommal. Többször eszünkbe se jutott próbálkozni :D Ezt nem is nevezném szerelemnek csak fellángolás volt.

Az nem múlik csak így el pár hónap vagy 1 év után. Ez is tapasztalat :))

2015. okt. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem jó sok év után, lehetséges. Mert évek alatt változik annyit az emberek személyisége, hogy már valamilyen szinten, vagy akár teljesen mások legyenek.


Évek múltán kb két, újra idegen ember áll egymással szemben, akkor szerintem van rá esély.


De szakítás után pár hónappal hülyeség.

2015. okt. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én azért tennék egy próbát a helyedbe. Maximum megbeszélitek hogy nem, főleg ha nincs köztetek nagyon rossz viszony most. Akkor tényleg megér egy próbát a megbeszélés. Én drukkolok!
2015. okt. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Bárcsak úgy lenne,de nem

!akiből úgymond kiszerettél újra nem tudsz beleszeretni mert nincs meg az újdonság az elő csók,a vágy hogy jobban megismerd mert tetszi a lénye stb.

2015. okt. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem abszolút lehetséges.. Minden ember, kapcsolat más, nem lehet tipizálni. Legalábbis nem érdemes. Az előttem szólók között valaki említette a változást. Ha újra önmagad leszel, olyan, amilyennek megismert, akkor lehetséges, sőt esélyes, szerintem.
2015. okt. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!