Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Először miről beszélgessek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Először miről beszélgessek egy lánnyal, ha átjön megbeszélni a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés
Egy lány holnap átjön megbeszélni a kapcsolatunkat, de nem egyből azzal szeretnék kezdeni, hogy ne legyen annyira feszült a légkör. Mit vessek fel ötletnek, hogy először mit csináljunk? Film? Vagy bármi más ötlet?
2015. nov. 2. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:
főzz valamit, a lányok szeretik azt. Éhgyomorral nem jó semmiről beszélni amúgyse.
2015. nov. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha direkt erről akartok beszélgetni, csak még feszültebb lesz a légkör ha húzzátok, hiszen mindketten a végkimenetelre vagytok kíváncsiak. Egyből a tárgyra.
2015. nov. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én a teára szavazok, oldja a feszültséget.

Csináljatok egy teát, üljetek le és beszéljétek meg.

Én megőrülnék egy filmtől, ha fontosabb dologért megyek és azt kell néznem. Ne szúrj ki vele, nem fogja élvezni!

2015. nov. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hát előtte egy film szerintem semmikép! Ja egy lightos tea vagy vmi iylesmi belefér..esetleg kávé ilyesmi
2015. nov. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!