Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » SOS! Most fogok először a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Most fogok először a barátomnál aludni és úgy izgulok! Miket vigyek magammal?

Figyelt kérdés

Ő az első barátom akihez átmegyek aludni :)Nagyon aggódok :S Lefeküdtünk már egymással, szóval az ágybeli dolgok miatt nem aggódok. Nem tudom mit vigyek magammal :S Pizsi + fogkefe elég lesz? Milyen pizsit vigyek? Tudom nem lesz sokáig rajtam, de félek hogy mi van ha nem fogok neki tetszeni benne :S Duci vagyok így hálóinget nem szeretnék vinni, pedig van egy elég szexi.

Nektek milyen volt az első együttalvás? Miket vittetek magatokkal, milyen volt az este? És milyen volt az első együtt ébredés?


2015. nov. 5. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Egy üveg Jack Daniels-t, hogy elbírja viselni a látványt. :) Ugratlak. Gumit vigyél, sokat!
2015. nov. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

ha szexeltetek már biztos tetszel neki, egy szexi hálóing meg csak rátenne egy lapáttal :) de ha meggondolod magad még mindig kérhetsz tőle egy nagy pólót és akkor aludhatsz abban.


fogkefe elég, ha ott van női tusfürdő, és mondjuk nem sminkelsz, vagy vannak ott női cuccok (sminklemosó stb)

2015. nov. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 RRR ***** válasza:
100%

ne izgulj

neki bárhogy izgató vagy

bármilyen pizsi meg tisztálkodó szerek,tiszta fehérnemű


ne izgulj ezért!!

2015. nov. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a tini kapcsolatokba írjatok már ilyeneket!
2015. nov. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 BlackSword ***** válasza:
papucsot is vigyél
2015. nov. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!