Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire illik egy 34 eves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire illik egy 34 eves ferfihez egy 22 eves lany?

Figyelt kérdés
2015. nov. 6. 22:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán főleg, ha a lány még egy ideig nem szeretne gyereket.
2015. nov. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%

Működhet, de csak akkor ha egyenrangú a dolog és a férfi nem érzi magát fölérendeltnek a korából kifolyólag. Tapasztalatból mondom.

Nagyon sokan még ilyen korban sem akarnak gyereket, úgyhogy ez nem akadály.

2015. nov. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
Semennyire. De szexkapcsolatnak kiváló.
2015. nov. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem belefér.
2015. nov. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 MolotovPunk ***** válasza:
0%
Nem gáz.Belefér még.Komoly kapcsolatba is.
2015. nov. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem. A lány részéről még értem is a vonzalmat, magabiztos, érett jól keresű felnőtt férfihez vonzódik. De mit akar egy férfi egy "kislánytól"? Mert hozzá képest a 22 bőven kislány.
2015. nov. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Meh... szerintem erősen felejtős.
2015. nov. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
Necces. A más élethelyzetből adódóan nem hiszem, hogy egyenrangú partnerek lennének. Működhet, de kicsi rá az esély.
2015. nov. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egy darabig lehet. Hosszútávon csak akkor ha valami irdatlan nagy kötődés és összhang van a 2 fél között. Amúgy meg alapból nem is vannak egy életszakaszban. A lány még ilyenkor lehet tanul, vagy épp most csöppent bele a munka világába, tapasztalatot szerez, helyezkedik, még élne értelem szerűen. A pasi meg ebben a korban már nem lenne meglepő, ha családdal rendelkezne, gyereket hordaná az oviba..stb stb. Tehát szerintem felejtős.
2015. nov. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Van az a ferfi tobb is szerintem ! Feltekeny allatok ezek a ferfiak akiknek ennyivel fiatalabb noje van . Minden eggyes lepeset kovetni akarjak a csajnak ! Szerintem az a baj hogy 22 evesen tenyleg meg epitkezel tapasztalsz mig egy 30 plusz inkabb rohad a fotelben , sorozik perzse lehet az elejen megvan meg az idil hangulat de hamar atfog menni nagy papasba. 25 f
2018. febr. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!