Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hány centi különbség van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány centi különbség van hidegben, átlagosan, és mereven nektek?

Figyelt kérdés
20/N-ként kérdezem, mert próbálok kiigazodni a barátomén.

2015. nov. 8. 03:44
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

Nem szoktuk méregetni, szemre a barátomnak ha fázik (mondjuk, kijön pucéran a zuhany alól, és hűvös van a lakásban) olyan 5-6 centi körül lehet, egyébként meg nyugalmi állapotban (amikor pihe-puha) olyan 10-12 körül. Mereven 22.


Őszintén nem értem az ilyen kérdéseket, ahol a petyhüdt állapot méretére kíváncsi valaki. A pasik nagy része is be van tojva attól, hogy a nője ne mereven lássa, mert amúgy meg "kicsi". De hát kit érdekel, a puha farokkal nem lehet mit kezdeni amúgy sem, lehetne az 50 méteres, akkor se tudnál vele mit csinálni. Mereven lényegesebb lenne, de annak a méretét meg tökre nem tudod belőni a petyhüdt állapot alapján.

2015. nov. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:

Hát fogdoztam, olyankor mikor nem állt fel, meg mikor felállt akkor is. Mindig utcán, sötétben. És azért mert még odébb van az intimitás, jó a párkapcsolatunk. :D

És nem félek semmitől hogy túl kicsi, túl nagy, csak próbálok kiigazodni a változásokon.

2015. nov. 8. 11:31
 23/35 A kérdező kommentje:
Na, az ilyen válaszoknak örülök nagyon. A párodé us nagyot változik.
2015. nov. 8. 11:33
 24/35 A kérdező kommentje:
Azért a kérdés, mert bem mereven ilyen max 10 volt, átlagosan vastag, és puha, hogy besüpped az ujj alatt, mikor megböki az ember. Aztán érzem benne a szívdobogást, és elkezd nyúlni... Kimegy oldalra, gatya alatt van az egész. Szerintem a vastagsága nem sokat változik, de a hossza az meg morbidan sokat.
2015. nov. 8. 11:44
 25/35 anonim ***** válasza:
Majdnem 5 órája kaptad a házidat (16-os válasz), de még mindig nem sikerült megcsinálnod. Gratulálok!
2015. nov. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:

Akik lepontozták a 20.kommentemet...nem tehetek róla,hogy nagy a farkam.:P

Úgy ahogy arról sem,hogy nektek kicsi.:/

2015. nov. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:

Én nem pontoztalak ke, én mindenkit csak föl, vagy nem értékeltem. :D

De tudom mi a különbség. A húspébisz nem nő, és puhább, és nyugalmi állapotban is van takaros mérete. A vérpénisz meg mint a barátomé.

2015. nov. 8. 12:21
 28/35 A kérdező kommentje:
Bár nincs összehasonlítási alapom, de szerintem a barátomé nem kicsi. Szerintem az mereven egy jócska méret lesz. :D
2015. nov. 8. 12:23
 29/35 anonim ***** válasza:
Most őszintén: kit érdekel ez?? Engem sosem érdekelt még, hogy a férjem kukaca hány centi hidegben meg átlagosan...
2015. nov. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:
Persze, mert férjes asszony vagy. De nekem minden új.
2015. nov. 8. 13:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!