Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 20-as nők! Bármilyen szempontb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-as nők! Bármilyen szempontból, milyen az ideálotok?

Figyelt kérdés
Akár személyiségre, foglalkozásra, külsőre, anyagi helyzetre, hobbira, öltözködésre, stílusra, agyi kapacitásra, ízlésre, hozzáállásra, 'méretre', mit tudom én... Alapvetően ha az ideális férfire gondoltok, aki felkeltené az érdeklődéseteket, milyen lenne?

2015. nov. 8. 14:10
 1/10 anonim ***** válasza:
42%
Legalább 300-at keres tisztán, minimum 185 centi magas, és max 85-90kg, izmos alkat, de mellette vékony is, stílusos, de laza is, határozott, céltudatos, kedves, komoly, de mégis humoros, legalább 1 autója van, sportos, dinamikus, mindent megtesz a családjáért... Méretek? Hossz 18, vastagság 5,5 környékén legyen, napi 3-4 menetre legyen képes és azt is mindig jól és végül mindig tudja előre mit akarok.
2015. nov. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

Személyiség: Magabiztos, férfias, megbízható, kedves és jó humorú

Foglalkozás: Tök mindegy, de ne egy nyolc általánosa legyen. Én is egyetemet végzek, legyen ő is intelligens.

Külső: Magas, sportos, egy normális arccal. Nem kell modellnek lennie érted, de találjam vonzónak.

Anyagiak szempontjából nem vagyok válogatós, nem sok embernek van nagy vagyona a 20-as éveiben. A lényeg hogy megéljünk, és jusson a szórakozásra is.

Hobbi: amit csak akar. De jó ha valami iránt szenvedélyes, az mindig jó jel. :) Ez lehet sport is de felőlem akármi, persze ne csak az érdekelje.

Öltözködés: Farmer póló nekem okés. De legyen igényes, tiszta meg ilyenek.

Mindenképp lehessen vele komolyabb dolgokról is beszélni, szóval jó ha intelligens az illető.

2015. nov. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%

Családcentrikus.

Optimista.

Empatikus.

Szereti az állatokat.(meg persze engem.:D)

Ezek nekem nagyon fontosak.

Az se árt ha szeret olvasni.

Az,hogy külsőre milyen..teljesen eltérőek fogtak meg eddig is,lényeg,hogy megfogjon/vonzalom meglegyen.

Foglalkozás,anyagiak. Nem ez a fontos. A fontos,hogy akarjon dolgozni,ahogy én is. És,hogy együtt felépìtsük amit kell.

2015. nov. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%

Engem azok a férfiak fognak meg akik határozottak,műveltek,inteligensek,ambiciózusok.Tehát véletlen sem felszínesek.

Külső helyett nekem inkább a kisugárzás számít.

Nem szeretem a szétápolt "így belővöm,úgy belővöm a hajam",parfűmtől tocsogó típust.Kifejezetten visszataszít.

Ha az ideálomra godolok akkor nem vézna és nem is kigyúrt,a kettő közt van.Eddig nekem szinte csak sötét hajú és szemű barátom volt.

Plusz pont ha egy kicsit feminim a stilusa:)

2015. nov. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én csak felpontozok, mégis le vannak húzva a válaszok. Miért??? Az őszinte, normális válaszokba miért kell belekötni? :P
2015. nov. 8. 14:35
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Második válaszoló vagyok. Az ideálomra vonatkozott kérdés, hát én leírtam. De ez abszolút nem jelent semmit, nem csak ilyen embert tudnák szeretni sőt... :)
2015. nov. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Külsőre: vékony vagy átlagos testalkatú, magas, sötét, hosszabb hullámos hajú, barna vagy zöld szeme van, ezek a gyengéim, szinte az összes pasi, aki tetszett, így nézett ki, de az ettől eltérő külső sem kizáró ok.

Belső: érzékeny, intelligens, érdeklődő, szereti a természetet és az állatokat, toleráns.

Hobbi: lehet bármi, de ha zenél vagy művészetekkel foglalkozik, az nagy plusz pont.

Öltözködés: elegáns vagy laza, mindegy csak ne ilyen divatmajom legyen csőgatyával és hosszúorrú cipővel.

Foglalkozás, kereset: tök mindegy,csak szeresse és élvezze azt, amit csinál, vagy legalább törekedjen arra, hogy később ilyen munkát találjon.

2015. nov. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nagyon le tud venni a lábamról, ha valaki foglalkozása egyezik az enyémmel, de nálam tapasztaltabb és nagyon segítőkész. Az ilyen férfiaktól valahogy mindig elgyengülök kicsit és fellángolok:D


Egyébként pedig:

Külsőre nincs ideálom, nagyon változatos testalkatú és arcberendezésű férfiak tetszenek.

Belső tulajdonságokat illetően: intelligens, értelmes, humoros, kreatív, kedves, odaadó, hűséges. Lehetőleg legyen valami célja, ne csak tengjen-lengjen, kb. ennyi.

2015. nov. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
HOSSZÚ HAJ!!!!!!!
2015. nov. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szeressen, csak ennyi.
2015. nov. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!