Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van különbség egy huszonéves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van különbség egy huszonéves és egy 30 -as f. fi felfogása között? Alábbi esetben.

Figyelt kérdés
Ha a lány túl tapasztalatlan, egy bő 30-as f.finak nagyobb türelme van kivárni v.nem számít a kor és tovább lép ugyanúgy? 27N
2015. nov. 9. 01:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Akárhány éves "férfi", ha a lány tapasztalatlansága miatt türelmetlen, vagy emiatt nem kellene neki, nem érdemel nőt az életben. 21/F
2015. nov. 9. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Odaadást, türelmet nem az életkor határozza meg.
2015. nov. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem gondolom, hogy ezen múlik. Másrészt nem biztos, hogy egy 30-as férfi kapkodni akar - valamennyi élettapasztalata már van, ha égette már meg a kezét, akkor óvatosabb lesz.


Ha szeret, akkor teljesen mindegy, hogy semennyi tapasztalatod nincs, mert te vagy a fontos, és akkor segíteni fog. Pont ezért nem jó szerintem elkapkodni a dolgokat, mert ha külső alapján döntenek, akkor tényleg egy kapkodás van, de ha egymást szeretik, akkor kialakul a ragaszkodás, és nem fog számítani milyen hibáid vannak. Engem nem érdekelne, ha tapasztalatlan, nekem ez inkább előny (bocs), mint hátrány. Ha együtt fedezünk fel dolgokat, az még érdekesebb.


Egyébként én inkább megfordítanám a kérdést, hogy vajon egy huszonéves nem érzi-e visszataszítónak, hogy egy 30-as, tapasztalt férfi egy jóval fiatalabbal, ráadásul tapasztalatlannal kezd... Engem ez jobban zavarna, úgy érezném kiszúrok vele. 37F

2015. nov. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sokat számít a kor. Tapasztalataim alapján néhány hónap/év alatt teljesen más lehet a felfogása egy embernek, ha van mellette valaki. Az én barátom tiszta hisztéria volt, kicsapongó, bulis volt, na meg rendesen elhanyagolt, de alamiért mégis láttam benne fantáziát. Mindig láttam rajta pici változást pozitív irányba, ezért reménykedtem. Most 4 év elteltével már kezd "beérni" :D Nem jár bulizni, nyugodt, meglehet vele beszélni mindent :) Amikor összejöttünk, 21 éves volt, most 25 :) És hatalmas nagy változáson esett keresztül. Számít a kor és az, hogy volt mellette egy olyan lány aki "megnevelte" :)
2015. nov. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hja és: soha többé nem jönnék össze korombeli pasival csak 30-sal. A többletnek ott már nem kell könyörögni semmiért és magától felfogja a dolgokat. 23 éves vagyok, de úgy érzem, hogyha még egyszer párt kellene választanom, 27-30 év között fognék ki magamnak férfit. Na és nem kell várnom 5-10 évet, mire elvesz feleségül, ha van pénzünk erre, nem kell mindent a szájába rágni stb... szóval igen, számít. Tisztelet a kivételnek :)
2015. nov. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Kúrväk
2015. nov. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!