Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem, de ez csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem, de ez csak szex és tele vagyunk szabályokkal. Hogy mondjam meg neki?

Figyelt kérdés

Emlékszem, még 9. elején, a gólyatáborban tetszett meg. De akkor kb. rá sem mertem nézni... Nem gondoltam, hogy a végzős évünk végére eljutunk a "barátság extrákig". Nekem ő volt az első, neki én távolról sem, de ez nem volt gond közöttünk. Az egész nyarat együtt töltöttük, aztán kitaláltam, hogy költözzön be a lakásomba, de szigorúan külön szobába.

Imádom, az egyik legjobb barátom, lakótársnak is tökéletes és az ágyban sincsenek gondjaink. Szóval minden oké lenne, de ez még mindig csak szex.

Sok a közös programunk, így néz ki:

-minden reggel együtt futunk

-hétfő este együtt próbálunk főzni tanulni (a vége általában pizzarendelés), közben filmezünk

-csütörtökönként együtt megyünk bulizni

-minden pénteken moziba megyünk, utána elmegyünk vacsorázni valahová, később esetleg bulizni


Ezek a fix dolgok, amik tényleg minden héten vannak, de sokszor találkozunk egy ebédre, vagy gyors kávéra, szóval részesei vagyunk a másik életének.

Meg bármit kitalálok, azonnal segít, most pl. egész héten lakberendezési boltokat járt velem, mert elkezdtem begyűjteni a karácsonyi dekorációkat, hogy a lakás tökéletes legyen decemberre és elpakolhassam az őszi díszeket. És tudom, hogy a gyűlöli a karácsonyt, mégis elkísért boltról boltra és próbált még jó képet is vágni hozzá...


Szóval szinte tökéletes pasi, én meg jól belezúgtam és most fogalmam sincs, mit csináljak...


2015. nov. 13. 21:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha ezt mind együtt csinálja veled és még élvezi is akkor ő is szerelmes beléd csak talán még magának sem ismerte ezt be.Gondolom olyan pasi aki retteg az elköteleződéstől.
2015. nov. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

A korotokat jó lenne tudni kezdésnek. Másrészről meg azt, hogy neked hogy van saját lakásod tizenévesként? Vagy már idősebbek vagytok? Valamit még írj, mert rohadtul nem vagyunk képben.

Ezek alapján ő is odavan érted, hiszen kb olyan ez mint egy normális párkapcsolat. Sok közös program, szex, stb.

2015. nov. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Én 18 vagyok, Ő 19.

A nagyszüleimtől kaptam a lakást.

2015. nov. 13. 21:31
 4/12 anonim ***** válasza:
És te tartod el a srácot? Nem értem. Na mindegy. Ne csinálj problémát ott, ahol nincs. Minden klappol. Mondjuk meg lehetne beszélni, hogy akkor ti most jártok. De biztos majd ezt is én fogom megbeszélni helyettetek...:)
2015. nov. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ez lényegében egy nyitott párkapcsolat, kötöttségek nélkül.

Beszélj vele,lehet ő is hasonlóan érez,mint te.

Vegyétek "hivatalosra" a dolgot.

2015. nov. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Miért tartanám el?

Ő is fizeti a saját dolgait és én is.

2015. nov. 13. 21:36
 7/12 anonim ***** válasza:
Válaszlni derogál a privát kérdéseimre? Mitől fosol?
2015. nov. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Te valami újgazdag elkényeztetett fruska lehetsz :]
2015. nov. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Mégis miért lennék az?
2015. nov. 13. 21:55
 10/12 anonim ***** válasza:

"de ez még mindig csak szex.

Sok a közös programunk"

Most akkor melyik?

A kettő együtt nem lehet igaz.

2015. nov. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!