Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Erről most én tehetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erről most én tehetek?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel szeretjük egymást de van barátnője, aki az én egyik legjobb barátnőm is. Általánan a csaj kocsijával mászkál mert ö nem tud autót venni a csaj meg oda szokta neki adni. Egyik este buliból hazamenet fölforrosodott köztünk a levegő és benyúltam a nadrágjába, erre ő elrántotta a kormányt és nekivezetett egy tűzcsapnak. Az auto eleje összetört a csaj meg háborog és faggatja a srácot hogy hogy történt a baleset. Szerintetek én tehetek róla? 19é.l

2015. nov. 14. 17:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem, én markolásztam a gatyájában, egyértelmű, hogy én vagyok a hibás, mivel én voltam az, aki elvontam a figyelmét.
2015. nov. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen te, mégis hogy lehetsz ennyire gyökér, a volán mögött ülőt nem piszkáljuk, ezzel magadat és másokat is veszélybe sodorsz...
2015. nov. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
az épeszű gondolkodás hosszabbítja az életet és a barátságokat.
2015. nov. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!