Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kezeljem a közeledő exet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem a közeledő exet?

Figyelt kérdés
A barátom exe fel-fel bukkan,s próbálkozik nála elég átlátszóan, pedig tudja, hogy nem szingli már.

2015. nov. 29. 11:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

te sehogy. a barátod majd kezeli- neki kell ugyanis lekoptatnia magáról, ha te állsz neki vele veszekedni, akkor elismered, hogy ő egy létező fenyegetés a kapcsolatotokra, és csak még inkább rákapcsol a nyomulásra. viszont ha a barátod mondja meg neki, hogy tessék szépen tovább állni, azzal nem sokat tud kezdeni. ha a barátod téged akar, akkor idővel le fog kopni.


mi is így voltunk a vőlegényemmel a kapcsolatunk elején, az ex hetente beszélgetni akart vele, néha felhívta a lakására is, nagyon bosszantó volt. nem azért, mert féltékeny lettem volna, bíztam az akkor még barátomban, de hogy ennyire nincs tekintettel a kapcsolatára, az az agyamra ment. de mégsem álltam le kikaparni a szemét, hiába, hogy ezt szerettem volna leginkább, szót nem szóltam, a vőlegényem idővel lerázta, végül értett a szóból és többet nem jelentkezett. szerzett magának egy új pasit, és attól fogva minden a helyére került :D neked is ezt javaslom, hogy beszéld át a barátoddal a dolgokat, legyen tiszta neki, hogy bízol benne és szereted, de a nővel ne kezdj semmit. nincs értelme.

2015. nov. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szekerce, mérgezett nyíl kétezes pallos,

Jó barátok, ha az ex kapcsolatba belefos

2015. nov. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!