Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van olyan hogy egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan hogy egy férfi "majdnem szerelmes" egy nőbe, de azért csak "majdnem", mert a nőnek van barátja. Aztán mikor megtudja hogy a nő szakított a barátjával, akkor kezdi el kimutatni hogy érez valamit?

Figyelt kérdés
2015. dec. 2. 17:44
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Ez inkább tini kategóriás kérdés, de amúgy ha valaki majdnem szerelmes valakiben az olyan, mint amikor egy másik csajjak töltött éjszaka után majdnem hűséges voltam a barátnőmhöz :D
2015. dec. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
igen itt vagyok... de rába__sztammm
2015. dec. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nem, de az lehet hogy csak azután mutatja ki, hogy szerelmes, miután a nő szakított a barátjával

de nem azért, mert előtte nem szerette

2015. dec. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#2 hogyan basztál rá?
2015. dec. 2. 17:58
 5/6 anonim ***** válasza:

visszament az barátjához, aztán annyit mondott h ha nem lett volna a barátja nagyon jó párost alkothattunk volna...

szóval vele még egyszer nem kezdenék nem akarom azt a szindrómát ha ló nincs szamár is jó...

pedig szerintem jobb vagyok mint a pasija

2015. dec. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
És amíg a barátjával együtt volt a hölgy akibe szerelmes voltál,addig hogyan leplezted el az érzelmeidet?
2015. dec. 2. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!