Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy flegmatikus ember szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy flegmatikus ember szerelembe tud esni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, h én egy békés, nyugodt, hűvös, flegmatikus temperamentumú férfi vagyok. Még sosem voltam szerelmes. Lassan alakulnak ki bennem az érzések valaki iránt, és hamar el is múlnak. Nem vagyok egy érzelgős alkat. Elég lazán veszem a dolgokat, vidám és kiegyensúlyozott életet élek, nincs feltétlen szükségem párkapcsolatra, jól megvagyok egyedül is, csak azért nem fogok összejönni akárkivel, h legyen kapcsolatom. Lehet, h túl magasan van nálam a mérce, nemtom, de még sosem találkoztam olyan nővel, akivel komoly kapcsolatot akartam volna kialakítani. Csak olyan lánnyal jönnék össze így komolyabban, akibe szerelmes vagyok, de ilyen egyenlőre nincs. A kérdés adott, vajon az ilyen magamfajta flegmatikus ember is tud szerelembe esni?

2015. dec. 3. 18:12
 1/2 anonim ***** válasza:
igen tud,sőt
2015. dec. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Persze. Én is flegmatikus vagyok. Ritkán, de tudok nagyon szeretni. L
2015. dec. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!