Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Normális, hogy én már most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy én már most szeretném megismerni a jövendőbeli férjemet?

Figyelt kérdés

Voltak már hosszabb kapcsolataim, kalandjaim, szex olyannal, akivel nem jöttem össze, sok-sok bulis flörtölés a semmiért, csókok a szórakozóhelyen olyanokkal, akik utána nem kerestek.


Ezeknek az időknek vége, már nem akarok mást, csak egy olyan férfit az életembe, akivel minden klappol, és akivel elkezdhetem a saját életemet.


20/L vagyok. Most kezdtem még csak a fősulit, tehát egy darabig még a szüleimmel fogok lakni. Utána szeretnék összeköltözni az igazival, házasság, gyerek, stb.


Normális ez ilyen fiatalon, vagy még jobb lenne tapasztalgatni? Mert az a helyzet, hogy én már minden olyat megtapasztaltam ilyen téren, amit akartam volna.:)


Meg egyébként az is közrejátszik, hogy nem úgy akarok valakivel összeházasodni, hogy kevés ideje vagyunk együtt, hanem inkább olyan 4-5 év után, de örülnék, ha 30 éves korom előtt házas lennék és lenne egy gyerekem.:)


Mit gondoltok?


2015. dec. 9. 22:58
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
91%

#5-ösnek:


Én 7 lánnyal feküdtem le, ebből 2 volt komoly, hosszú kapcsolatban. Engem is kiégettnek tartasz? :) Nyilván nem, mert fiú vagyok. De a Kérdező szerintem még távolabb áll tőle.


#4

2015. dec. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
91%

#9 Igen, ez te vagy, de amúgy senkit nem érdekel. Majd nem leszel együtt olyan lánnyal, nővel.


#8

2015. dec. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Rossz tapasztalatokkal nem egy ártatlan lányt kell bántani, köszönöm. :) (ártatlant nem úgy értem, hogy szűz, hanem hogy nem 10 pasival szexelt a diszkó wc-jében).

De ha annyival szexeltem volna, sztem egy full anonim oldalon elmondanám.:)

És senki nem kérte, hogy jöjj össze olyannal, akinek nem te vagy az első vagy második, szóval akár csöndben is maradhatsz. :)

2015. dec. 9. 23:24
 14/20 anonim ***** válasza:
10%
A környezetem nem feltétlen én vagyok, láttam-hallottam-érzékeltem egy s mást. A nők 90%-a hazudik, a partnereinek számát tekintve. Nem bántás, csak nem kell előadni a nagy szentfazekat, amikor nem igaz.
2015. dec. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
83%

És honnan tudod, ha hazudik? Az hogy 10 lány ismerősödből később 9-ről, valahonnan máshonnan kiderült, hogy több fiúval volt, mint amennyit elárult, nem jelenti azt, hogy a Kérdező is 3-nál több fiúnak adta oda magát, majd 3-at hazudott egy névtelen, internetes oldalon. Értjük, hogy te megkeseredett vagy, de ez már kezd kissé erőltetett lenni.


#4

2015. dec. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
10%
Gratulálok neked, hogy megkeseredettnek nevezel valakit, akinek vannak elvei. Tudom, manapság ez nem divat. Nyilván nálad sem. Na peace.
2015. dec. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Ő elkeseredettnek nevezett, te meg gyakorlatilag ler ibancoztál valakit, akinek volt egyetlen egy darab futókalandja. Neked nincs jobb dolgod, minthogy a rossz környezeti tapasztalataidon lovagolj és egy idegent bánts??

Oké, a te nő ismerőseid mind ribik, mind hazudnak, mindegyik lefekszik az első jött-menttel, de én nem vagyok ilyen, és még sokan nem ilyenek. Nem ismered te se az összes nőt, hogy olyat állíts, hogy a nők 90%-a hazudik.

2015. dec. 9. 23:35
 18/20 anonim ***** válasza:
Szerintem normális. Nekem teljesen kimaradt az életemből a kalandozós időszak, mert soha nem éreztem rá motivációt. Mindig is csak komoly elköteleződés és kizárólagos kapcsolat érdekelt.
2015. dec. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Ebben a korban szerintem valami ilyesmi lenne a normális vagy elvárható egy lánytól. Én próbáltam ilyen lányt keresni... de mint utóbb kiderült, nem igazán sikerült.

25F

2015. dec. 10. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

20 évesen még én is arról álmodoztam, hogy pár év járás után hozzámegyek valakihez, és 30 éves korom előtt gyerekem lesz.


Aztán a sors annyira megpofozott, hogy most, 26 évesen már egyáltalán nem akarok gyereket, utálom is őket, és már nem vágyom arra a képre, amit akkor annyira szerettem volna. Más céljaim lettek, és jobban élvezem őket :)

2015. dec. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!