Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elrontottam az életem és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elrontottam az életem és hibáztam, javítható?

Figyelt kérdés

Minden amit csináltam és tettem most feleslegesnek tűnik. 30 éves múltam az elmúlt hónapban és nem talál rám a szerelem.


Pénzügyes, diplomával, nagy házzal, 2 szuper autóval... De minek? Magamnak?


Sosem hittem el ezt évekkel ezelőtt, hogy ne ezek legyenek az elsődleges célok. Sok mindent elszalasztottam ezek miatt mert azt hittem ez boldogít. De nem találom a párom és kétségbe vagyok esve. A látszat néha csal. Belül romokban vagyok.


Van még esélyem? Akinek nem a pénzem kellene? Nem tartom magam csúnyának, ügyelek magamra, fiatalos és elegáns üzletember vagyok. De ennyire taszító lenne ez a páros? Vagy velem van a baj? Megijednek tőlem mert próbálok nagyon ragaszkodni?


Volt egy szerelmem évekkel ezelőtt, nagyjából 20-21 lehettem. Én voltam neki az első, és ő is nekem. De az álmaimért feladtam. Soha nem jött vissza, talán azóta már családja van. Hibáztam.



2015. dec. 17. 22:45
 1/5 anonim ***** válasza:

ne add fel a reményt, még megtalálhatod azt, akit keresel :)

ismerkedj, sose késő

2015. dec. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

De legalább van valamid! Nekem még annyim sincs. Se nő, se ház, vagy lakás... Egy szaros lepukkant autóm van csak, ami most is szar, anyámékkal élek, normális munkahelyem sincs... Azt se tudom mit kezdjek az életemmel.

Úgyhogy örülj, hogy ennyid is van! Annyi vigaszom van, hogy még csak 24 vagyok, bízok a jövőben, hátha rátalálok a helyes útra, és lesz belőlem valami, vagy valaki, egy rakás szaron kívül.

2015. dec. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hogyne lenne esélyed.Ha megvan az anyagi biztonság,akkor márcsak egy nő kell :)


Próbálj meg eljárni ismerkedni,szórakozni is,mert azt is kell :) hobbi,sport, és újabb célok legyenek.


Láss világot,lehet épp külföldön futsz bele a tökéletes nőbe :)

2015. dec. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyik sem jobb, ha nincs pénzed és emiatt közvetve(pl. sokat dolgozol, asszony unatkozik, megcsal, vagy veszekedés a pénz miatt) tönkre megy a kapcsolatod. De a te eseted sem jó, feláldoztad a szerelmi életed a pénzért cserébe. Ez a két véglet van, a köztes utat nem sok ember tudja végigjárni.

Még bőven van időd megtalálni az igazit egyébként.

Én most túl egy nagy csalódáson, előbb rendbeteszem anyagilag magam, aztán koncentrálok a szerelmi életemre.

Ettől azt várom hogy ne történjen meg újra az hogy a pénz miatt borul fel a kapcsolatom.

2015. dec. 18. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mért nem vili, hogy fel kell hívd azt, akit eltaszítottál magadtól, hogy elmondd, már másként döntöttél, és mit szól ehhez? Csak ülsz, keseregsz, de nem teszel semmit.
2015. dec. 18. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!