Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak! Csunya mellforma,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Csunya mellforma, striák, narancsbőr, pluszkilok (akár csak 5-10, akár 10-20), bőrhibák. Stb. ezek sok nőnek megvannak. Mennyire befolyásolják a szexuális életet és a párkapcsolatot, egy fontossági rangsort felállitva?

Figyelt kérdés
2015. dec. 22. 05:28
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

Semennyire.

Volt már narancsbőrös fenekű barátnőm és stris mellű. Telt is. Mégis miért befolyásolna bármit?

2015. dec. 22. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem befolyásolják. Striák ráadásul nekem is vannak.
2015. dec. 22. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Viccelsz? Minnél rondább, annál jobb. Pont hogy ha szép vagy, nem fogsz kelleni. Nem tudom miért de így van.
2015. dec. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy-két problémám a fentiek közül, amiket szégyeltem és utálok De a párom egyáltalán nem érdeklik. Szexinek tart a sebhelyekkel és striákkal együtt mert azok is én vagyok
2015. dec. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
39%

Azért döntsük már el hogy egy két gyereket szült 40 évesről van-e szó vagy egy 20-as 30-asról, akinek még illene tökéleteshez közeli alakkal rendelkeznie!

Annál lehangolóbb nincs mikor nyáron a 20 évesek kiteszik mindenüket, közben meg hájas-narancsbőrősek...

2015. dec. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

fun fact: narancsbőre a legtöbb nőnek/lánynak már tinédzserkoról kezdve van, ez még a legvékonyabbaknál is van, genetikán is alapulhat, és nem lehet megszűntetni, fenékgyakorlatokkal lehet javítani rajta, de nem megoldani. persze túlsúlyosaknál van, de tévhit, hogy csak a fölösleggel rendelkező személyeknek van, ugyanis ez közelsem tükrözi a valóságot

narancsbőrös 17/L 46kg,170cm

2015. dec. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Az a gáz, amikor valami ellen tehetnél, de nem teszel, hanem várod az elfogadást, miközben te is tudod, hogy ronda.
2015. dec. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
6-os vagyok :) hát igen, ezért mint sztem sok más leánytársam próbálok rajta dolgozni, de sajnos teljesen nem lehet eltüntetni :(
2015. dec. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy nőként válaszolok, de mivel én a kérdésben leírt típusú problémákkal rendelkezem, van tapasztalatom benne.

A szépség relatív. Tényleg. Vőlegényem imádja, ahogy kinézek, és én sem értem, miért, de mindig fel tud izgulni rám, és tetszik neki a lógó mellem. De van 20 kiló pluszom is, narancsbőr, stria is, de nem zavarja. Pasitól függ a dolog.

2015. dec. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
# 8: Pont ezt mondtam, ha teszel (és nem a legelső idióta nőklapjás cikk alapján, hanem értelmesen), akkor nincs gond. Eredménye is lesz, hacsak nem valami kivételesen szerencsétlen eset vagy, de erről meg nem tehet az ember. (és tényleg csak néhány kivételesen szerencsétlen eset van, hiába divat mindenkinek ráfogni ezt magára)
2015. dec. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!