Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ezt milyen kapcsolatnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt milyen kapcsolatnak neveznétek? Szeretői vagy annál több?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú lesz,köszönöm annak,aki elolvassa.

A történetünk 2014 júniusában kezdődött a munkahelyemen,én 26 voltam,független,egyedül élő nő,ő 39,nős,többgyermekes apa.

Nem egy területen dolgoztunk,véletlenül futottunk össze,de amikor először összenéztünk,tudtuk,hogy van valami,mint utólag kiderült,ő is azt érezte akkor,amit én,hogy meg kell ismernie.

Pár napon belül elcsattant az első csók,és fantasztikus volt.

Nagyon vágytunk egymásra,de sajnos nem tudtuk sehogy összehozni,hogy munkahelyen kívűl találkozzunk,mert elég messze laktunk egymástól.

Ő már 15 éve házas volt,viszont tönkrement a kapcsolatuk.

Nem hitegetett,elmondta,hogy ő még nagyon szereti a feleségét,próbálta megmenteni a házasságát,a felesége viszont válni akar,és hajthatatlan,testi kapcsolat nincs köztük régóta,a feleség nem akarja,aki 31 éves volt akkor.

Így kettőnk között kialakult egy mély lelki kapcsolat,naponta órákat beszéltünk egymással,minden titkát,tervét megtudtam,ahogy ő is az enyémet.

Amikor tudtunk,csókolóztunk,ölelkeztünk,de több soha nem történt köztünk.

Én beleszerettem,ő pedig elbizonytalanodott,mert szerette a feleségét,viszont soha nem fordult az asszonya őfelé olyan megértéssel,szeretettel,mint ahogy én tettem.

2014 szeptemberére lett kitűzve a válás,viszont addigra megérezhette a feleség,hogy van valaki(én),mert a férje már nem teper utána úgy,ahogy eddig,és nem ment el a tárgyalásra,így maradtak továbbra is házasok,de otthon a légkör,sőt semmi nem változott,még rosszabb lett.

Köztünk továbbra sem történt testi kapcsolat,csak lelkileg támogattam,ő pedig egyre jobban eltávolodott a feleségétől,mert rájött,hogy az mindig csak azt nézi,hogy neki jó legyen,nem a családnak.

Végül úgy megerősödött lelkileg a Szerelmem,hogy 2015 áprilisában ő adta be a válást,végül 2 hónap múlva elváltak,de a feleség nem bírta ezt elviselni,ezért öngyilkosságot kísérelt meg,hála az égnek,nem sikerült.

Azt találtuk ki Szerelmemmel,hogy külföldön kezdünk új életet,és gyűjtünk pénzt az utazásunkra.

Amíg ez a pénz összegyűlik,addig ő a családdal marad,és szerepet játszik a külvilágnak,én pedig kitartok.

A fél év alatt a volt feleségnek 3 öngyilkossági kísérlete volt,mert nem tudja elviselni a tudatot,hogy nem kell a volt férjének,pedig magának köszönhet mindent,először ő akart válni,most meg nem akar nélküle élni.

Szerelmem viszont már egyáltalán nem szereti őt,sőt mostanában már minden egyes nap teher neki otthon,mert már engem szeret,velem akar élni.

Bármilyen hihetetlen,még nem feküdtünk le egymással,csak csókolózni szoktunk,és rengeteget beszélni telefonon.

Mindig azt mondja,hogy miért nem előbb találkoztunk,és hogy én vagyok neki a lelki társa,hogy őszintén szeret engem.

Mostanában már egyre jobban fél attól,hogy nekem lesz valakim,mert megunom a várakozást,és múltkor már sírt is ez miatt,hogy nem akar elveszíteni.

Pedig ha tudná,mennyire mélyen és igazán szeretem Őt,nem mondana ilyet.

Ezt milyen kapcsolatnak neveznétek?



2015. dec. 22. 19:31
 1/5 anonim ***** válasza:

En birom a romantikazast, meg a nyaladzast, simi, csok, szeretgetes, olvasni is tudok, igy vegigolvastam, de ez a sok szerelmem szo hasznalat... szerelmem igy, szerelmem ugy, hanying...aze nem, de a fele is eleg lett volna.

Hat mond meg neki mennyire melyen szereted, eleted szerelme(blaa mar en is kezdem) te is sirj neki, csak elhiszi.

Kezdetben nem ertettem miert nem kezdtek itt uj eletet, de ennyi xar utan en is csak messze innet tudnek teljes erobedobassal elni( a szerelmemmel :D )

Nem mindennapi kapcsolat, de nem fura, ne adjatok fel es akkor beteljesedhet. A SZERELMETEK :D bocs :D

(drukkolok)

2015. dec. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyögvenyelősnek.
2015. dec. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmilyennek. Lelki szemetes vagy némi nyálcserével.
2015. dec. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy (részedről) elfogult 'kapcsolat' önámításba átcsapódó leírása.

Nagyon nem látom ebben a kölcsönösséget. Ugyanis ha megromlott a viszony közöttük, akkor miért voltak együtt? Bár nem esett szó arról, hogy gyermekük van-e. Az fontos lenne a dolgok megértésében. Viszont, az mindenképp fura, hogy nem történt testi kapcsolat. Nem tudom elhinni, hogy egy ilyen esetben nem lehetett megoldani ennek a lehetőségét.

Nekem első körben az jön le, hogy volt egy ellaposodott kapcsolat. A férfinek kényelmesebb volt egy kis flört egy 'külsőssel', amit aztán a feleség észrevett, és ez így együtt felrázta a kapcsolatukat. Van ott érzelem mindkét részről, csak belesüppedtek a mindennapokba.

A házasságban a harmadik személy megjelenése nem ok, hanem okozat.

Most ott tart a dolog, hogy ő áltat téged, és te is önmagadat. Ha ennek az egésznek lenne realitása, akkor nem a jövőben hanem a jelenben élnétek.

2015. dec. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ha tenyleg OLYAN nagy lenne a szerelem, mint amilyennek TE irod le, akkor mar reg sexeltetek volna!

Ugyanis amikor nagyon nagyon szerelmetesek vagyunk egy masik emberbe, annak a tokeletes kiteljesedese az, ha magunkeva tesszuk az illetot (szerelmeskedunk vele).


a sztori nem uj, fiatal koromban en is belehabarodtam egy nos/gyerekes ferfibe, es annyira 'szerelmesek' lettunk, hogy kinunkban mar a parkban a kocsi hatso ulesen, mert ugy gondoltuk hogy ezt nem lehet kihagyni


szerintem o egyaltalan nem szerelmes beled ha meg nem fektetett meg...lehet hogy ez igy durvan hangzik de ez az igazsag.

mai vilagban ha a ferfi kivan egy not, akkor megtalalja a modjat, hogy hogyan tegye boldogga es nem telik el tobb mint egy EV!!!


szerintem csak lelki tamasznak hasznal


amugy miert kell kulfoldre menni?


azt irod, hogy tobbgyerekes apa...kepes lenne kulfoldre menni, hogy a gyerekeit meg veletlenul se lathassa?

en tutti nem kotnem ossze az eletem egy ilyen ferfivel. Ha a mostani gyerekei ennyire szamitanak neki, hogy kepes kulfoldre koltozni, akkor azok sem fognak tobbet jelenteni, akiket en szulok neki!

ezen jo ha elgondolkodsz erosen, mielott a jovodet elkotelezed vele kulfoldon!!!

2015. dec. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!