Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az egyetemen tetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyetemen tetszik egy srác, vajon mit gondol majd, ha megteszem, amit elterveztem (bővebben lent)?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel szemezgetünk egy ideje, ő az idősebb.


Arra gondoltam, hogy tárgyfelvételnél úgy rendezném a dolgokat, hogy legyen egy közös óránk.

Ez eleve egy picit fura, mert neki ez a gyakorlat pont beleillik a tantervébe, nyilván én is felvehetem, csak érdekes, hogy miért vállalom túl magam.

Úgy néz ki a dolog, hogy 2 darab választható tárgy közül kell egyet teljesíteni és én azt választanám, amit ő. Plusz ezen belül meg van adva egy csomó időpont, és azok közül is arra jelentkeznék fel, amire ő.


Nah, ennyi "véletlen" szerintem nem fér bele, és tuti gondolná, hogy csak miatta vettem fel, nem? Fordított esetben én biztos gyanakodnék.



2015. dec. 28. 19:34
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
89%
Nem lenne egyszerűbb beszélgetni vele? Amúgy nekem tuti nem tűnne fel, ha egy srác ugyanarra a tárgyakra járna mint én. Ráadásul én meg kizárt, hogy ezért változtatnék bármin is. Összejöttök majd, utána szétmentek, akkor meg csak sz-pás lesz látni minden órán.
2015. dec. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
69%

Juj, de gyerekes vagy, utoljára én ehhez hasonlót általános iskolás koromban csináltam.

És ilyenek is járnak az egyetemre? :O

2015. dec. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem azt gondolná, hogy retardált vagy, hogy csak miatta veszel fel egy csomó órát meg időpontot. Inkább menj oda hozzá és kezdj beszélgetést valami ürüggyel.
2015. dec. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
41%
Adom a kettes móndókáját. Gyerekes vagy kicsim, jól megkéne reszelni a puncidat akkor felnőnél xD Menj oda és beszélgess vele komolyan ezért felvenni egy tárgyat xD
2015. dec. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 A kérdező kommentje:

Most mit izéltek, miért ne vehetnék fel vele egy közös tárgyat? Csak fél évre szól és amúgy is kötelező.

Nem beszélek vele, mert nem ismerem. Ennyi. Miért baj, ha megteremtem a azituációt a megismerkedéshez?

2015. dec. 28. 19:41
 6/52 A kérdező kommentje:
De ezt a tárgyat úgy is kötelező felvenni! Nem mindegy, hogy mikor?
2015. dec. 28. 19:42
 7/52 anonim ***** válasza:
42%

De ne úgy, hogy ugyanazokat a tárgyakat veszed fel. Mily érdekes az előbb még nem volt kötelező, most már hirtelen az. Ha már egyszer válaszhatok mely tárgyakat mikor veszem fel, akkor tuti úgy osztanám be ahogy nekem jó, és nem azért mert ott van valaki.

A szituációt meg meg tudod teremteni másképp is. Nem nehéz hidd el, csak kéne egy kis iq ha már úgyis "okos" egyetemista vagy.

Az a baj, hiába járok az SZTE-re és hittem azt még tavaly előtt, hogy itt majd intelligens emberek lesznek... hát tévedtem. Az egyetem se más. Tisztelet a kivételnek!

2015. dec. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy nagyon keveset látom, nem jár be csak gyakorlatokra, így nem tudnék mikor odamenni hozzá.

De gondolom azt is gyerekesnek tartanátok, ha kinyomoznám, hogy mikor vannak órái, hogy legyen alkalmam leszólítani.

Ha nincs rajta sapka azért, ha van azért...

2015. dec. 28. 19:45
 9/52 A kérdező kommentje:
Jó, tisztázzuk: kötelező a 2 tárgyból elvégezni egyet. És nekem tök mindegy, hogy melyiket választom, mert mindkettő érdekel.
2015. dec. 28. 19:47
 10/52 anonim ***** válasza:
66%
Ez az egész baromi gyerekes. Még gimiben 10-ben elment, amikor azért jártam a folyosókat, hogy találkozzak azzal a sráccal aki tetszik. De ha Te észre tudtad venni Őt, akkor Ő is észre tudott volna venni Téged. És ha érdekelnéd talán akkor már ő próbált volna kezdeni valamit. Amúgy meg, ha már annyira okos csaj vagy, hogy kérdezel és utána még te oktatsz ki másokat, fogd magad meg azt a nagy arcod és menj oda hozzá. Találj ki valami dumát és nem lesz belőle semmi bajod. Merészség kell, meg bevállalósság. Ne várj itt olyan választ ami neked is tetszik, ha nem a saját véleményedre formált dolgokat is kapsz vissza.
2015. dec. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!