Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Zavarna, ha a barátnőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna, ha a barátnőtök minden este bulizna? Mit csináljak ezzel?

Figyelt kérdés

18 évig burokban éltem, a szüleim semmit nem engedtek, alig bulizhattam, szóval mikor elköltöztem Pestre, a legjobb környékre, tőlük több, mint 200 km-re, akkor eléggé kinyílt előttem a világ...

Rengeteg barátom, barátnőm él itt, sosem unatkozok. Viszont a barátomat zavarja, hogy szinte minden éjszaka hajnalban érek haza, meg hogy nem érti, ez miért jó. De ez szerintem teljesen a magánügyem és nem tudom, mit kéne csináljak, hogy ezt észrevegye.


18L


2015. dec. 29. 22:57
 1/10 anonim ***** válasza:
95%

Mivel zavarja, nem a magánügyed.


Egyébként sanszos, hogy félt egyrészt az éjszakai élet veszélyeitől, másrészt attól, hogy összefutsz valakivel, aki elcsavarja a fejed. 18 vagy, eddig burokban éltél, összeakadsz valakivel, akinek a szemei, az illata és hangja teljesen elcsavarja a fejed és a kapcsolatotoknak vége.


Próbáljátok megbeszélni a dolgot!

2015. dec. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
igen zavarna . max 1 napig lennél a barátnőm engem nem kell hülyének nézni tudom mi megy 1 buliba sex pia drog
2015. dec. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Párkapcsolatban nincs olyan, hogy azt csinálok amit akarok mert az én magánügyem, ilyen a szingli életben van.

Ha van egy párod akkor hozzá is kell igazodnod és kompromisszumokat kötnöd. Neked egyáltalán nem kellene kapcsolat jelenleg és még jó ideig.

2015. dec. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ilyen nem kéne, barátodnak igaza van :D
2015. dec. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne fogd a szüleidre, alapból forrhatott a véred, ha úgy kellett visszafogni. Oké, hogy kinyílik a világ, ne ne rib-a-ncoskodás legyen belőle, remélhetőleg. Engem is zavarna a helyében, nem sokáig járnánk. :D
2015. dec. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Engem lepontoztak, a többieket akik ugyanazt mondták meg fel...grat!
2015. dec. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna, mert így én is mehetek bulizni.
2015. dec. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Engem is zavarna. Illetve nem, mert pár nap után szakítanánk.

Tulajdonképpen minek neked barát, ha mindig hajnalban vergődsz haza?


Ja, és tényleg ne anyádra fogd.

2015. dec. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 rrrrrreennnnn ***** válasza:
100%

Mindenkit felpontoztam,mert igazuk van.

Annyi a hozzàfűznivalòm, hogy megnézheted az arcodat majd 5 év mulva a folyamatos éjszakàzàstòl, hogy fog kinézni...

Ja, engem is baromi szigorùan fogtak, mégsem züllöttem el.

Ès neked pàrkapcsolatban ez magànügy?

2015. dec. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Minden este? Akkor mikor vagytok együtt? Mikor csináltok közös programokat? Minden értelmes embert zavarna. Lehet, hogy burokban éltél de semmiből nem maradtál ki, ha meg hűséges vagy tényleg csak pár berúgásról maradsz le ami nem tragédia. Lehet bulizni de meg kellene találni az arany középutat. Minden előttem szólóval egyetértek neki van igaza és neked kellene észrevenni dolgokat!
2015. dec. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!