Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi az esélyem arra, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélyem arra, hogy megszokom ezt a helyzetet, és rendezni tudom magamban? Alább írom.

Figyelt kérdés
Közel harminc éves férfi vagyok. Van egy nő, aki a baràti tàrsasàgomban van, és közösek a tevékenységeink. Nagyon megszerettem a csajt. Elmondtam neki, hogy szerelmes vagyok belé. De sajnos elutasított. Mondta, hogy soha nem. Én ezt megértettem. Tiszteletben tartom a döntését. Nem bunkózok vele, nem kerülöm. Mi okom lenne rà?. Semmi. Minden megy tovàbb. De belül nehéz. Fàj. Az is rossz, ha màssal làtom majd. Független a csaj. Csak elmúlik majd ez. Vagy nem? Köszönöm a vàlaszokat, tapasztalatokat.

2016. jan. 2. 13:22
 1/6 anonim ***** válasza:
1-2 honap alatt elmulik. Ha nem akkor erdemes segitseget kerni.
2016. jan. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Minden elmúlik, ha TESZEL ÉRTE ÉS AKAROD is! Vagy szenvedj tovább! Minden csak elhatározás kérdése.
2016. jan. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

De miért mondtad el neki? 30 évesen már máshogy kéne a nők felé közeledni.


Amúgy mást nem tudsz csinálni, mint várni. Majd elmúlik. A legjobb az lenne, ha keresnél valaki mást búfelejtőnek (akármilyen kegyetlennek is tűnik ez).

2016. jan. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Van egy könyv, nekem a címe elég volt: Ha fáj, az nem szerelem.

Ami fáj, az nem a szerelem, hanem más, ehhez társuló érzések. Nekem nagyon derogált, hogy nem tiszta szerelem, amit érzek, hiszen fájtak dolgok. Ezért nekiálltam felszámolni őket. Szépen haladtam vele. :)

2016. jan. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Voltam ilyen helyzetben. Ha úgy dönt, hogy nem akar veled lenni, nem tudsz mit tenni. Olyan tevékenységekkel kell lekötnöd magad, amiben hiszel, amitől többnek érzed magad. Ezáltal több is leszel. Így megbékélsz, és ki tudsz alakítani vele baráti viszonyt. Ha nem is felejted el, de vissza nyered az önbizalmad és enyhül a fájdalom.N
2016. jan. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat. Amúgy nem egyből mondtam el neki. Úgy mondtam el,hogy jól megismertem. Titkolni meg nem szokàsom az érzéseimet.
2016. jan. 2. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!