Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mikor érzitek úgy, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mikor érzitek úgy, hogy a pasitok elhanyagol?

Figyelt kérdés
Milyen esetekben jelenthető ki, hogy elhanyagol a barátod?

2016. jan. 6. 18:14
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Nekem nem pasim van, hanem baratom vagy parom. Pasijuk csak az olcso noknek van.
2016. jan. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha már nem keres, vagy ha együtt vagyunk és nem foglalkozik velem.


19%-osra ne figyelj, széttrollkodja a kérdéseket, egy aljas nyomi kis provokátor.

2016. jan. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez sztem mindenkinek a saját igényeitől függ.


Mi a párommal csak a hétvégét tudjuk együtt tölteni jelenleg, és abból sem mindegyiket, mert vannak más programjaink is... főleg amikor ő tanul. Akkor tudtam bepöccenni, mikor kb. egy hónapja nem láttuk egymást (vagy max. a városban futottunk össze 1-1 órára kb. 2x), megbeszéltünk vmit, hogy találkozunk, erre benyögte, hogy jaj, most ne, mert kicsit fáradt.


Vagy amikor azt éreztem, hogy beteg vagyok, egész nap nem írt, nem hívott, hogy jól vagyok-e, este ír, és kb. arról volt szó benne, hogy neki milyen szar, mert lecseszte a főnöke. Aztán a munkával takarózott utána, de amikor én dolgoztam ugyanott, és ő nem ott, akkor ő azon nyafogott, hogy miért nem hívogatom naponta 3x telefonon :D.


Vagy amikor már a 3. hétvégét variálta át a haverjai és ismerősei (nem legjobb barátok) miatt a megbeszéltek ellenére. Ilyen üzletelős ismerősei voltak. Akkor kiakadtam, hogy mindig én voltam legutoljára téve, mert "jaj, XY biztos megérti".


De szerencsére lehet vele erről beszélni.

2016. jan. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!