Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vannak, akik egész életükben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak, akik egész életükben szerencsések a szerelemben vagy náluk is jönnek a rossz tapasztalatok, csak épp idősebb korban?

Figyelt kérdés
Te hog látod az ismeretségi körödben ezt ? Fiatalon még mondhatjuk, hogy valaki szerencsésebb valaki pechesebb az átlagtol. Ezek kiegyenlitődhetnek később vagy sem ?
2016. jan. 9. 17:31
 1/3 anonim ***** válasza:
A szerencse forgandó.
2016. jan. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem sosem volt eddig szerencsém a szerelemben. :D

Amikor nagyon szerettem valakit és össze akartam jönni vele akkor sosem sikerült, amikor nem akartam semmi komolyat a másiktól akkor összejött és amikor tényleg beleszerettem akkor szakítottunk. :D

Szerintem ez nem egyenlítődik ki később sem. Van akit egyszerűen elkerül a szerencse, míg mást egész életében végig kísér.

2016. jan. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én sokáig elég szerencsétlen voltam kapcsolatok terén. 5 évig tartott megtalálni az igazit, az első kapcsolatomhoz képest, még viszonylag fiatalon, 24 évesen. Emiatt azért szerencsésnek tartom magam végső soron.

Ahhoz képest, hogy 4 30 éves elmúlt régi barátnőm is egyedül van évek óta, pedig korábban kezdték anno, mint én. 29/N


Összességében 2 embert ismerek, aki elsőre megtalálta az igazit. Másoknak több évbe telt, vagy még mindig egyedül vannak 26-32 éves kör között vegyesen.

2016. jan. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!