Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Történt már veletek olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt már veletek olyan, hogy ledőlt a hőn szeretett bálványotok ahogy alaposabban megismertétek őt?

Figyelt kérdés
Nyilvánvalóan nem az ő hibája, hiszen csak a vágyaitok kivetülése volt, de akkor is szomorkodásra ad okot.
2016. jan. 17. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Priviben elmeséled? :)
2016. jan. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy volt. Csak azt sajnálom, hogy öt évembe telt, mire kinyílt a szemem.
2016. jan. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze ez normális
2016. jan. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem legalább egyszer életében mindenkivel megesik.

No, de velem az is megtörtént már, hogy azt akartam, hogy dőljön le, hiszen úgysem vagyunk olyan helyzetben, hogy összejöjjön, aztán az élet rám cáfolt, és lehetőség adódott jobban megismerni egymást semleges közeg révén, nem volt tétje, és azon kaptam magam, hogy szeretem, de úgy igazán, nem csak egy magamban alkotott képet róla, és egész eddigi életemben ilyen társat akartam.

2016. jan. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát igen, mindannyian valami ilyesmi végszóra vágyunk :)de keveseknek adatik meg.
2016. jan. 17. 22:15
 6/7 anonim ***** válasza:

Életem során, lényegében 3 közeli barátomban nem csalódtam még. Mindenki másban igen, kiben nagyobbat, kiben kisebbet. A volt barátnőimben, a barátaimban, sőt, még a szüleimben is!

Már nem igazán tudok az ilyenen szomorkodni. Kapásból a lehetséges rosszat feltételezem mindenkiről és 90%-ban be is jön. :)

2016. jan. 18. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
igen. hatosnak meg tök igaza van.
2016. jan. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!