Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudom ha szerelmes vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom ha szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés

2016. jan. 18. 19:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Sokat gondolsz rá, az élet kezd szebbnek tűnni, magányos vagy ha nem beszélgettek, amikor csak lehet akkor vele szeretnél lenni kb ezekből
2016. jan. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"Ha felteszed magadnak a kérdést, hogy szerelmes vagy-e, a válasz minden esetben nem."

Arthur C. Clarke - talán a Város és a csillagokban volt, nem emlékszem biztosan.

2016. jan. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pontosan azt szerettem volna írni, mint az előző, tehát megerősítem. Bár ehhez nem kell Clarke-naklenni... Ezt mindenki tudja, aki már volt szerelmes.
2016. jan. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Folyton, de tényleg folyton csak rá gondolsz.

Hiányzik, ha nincs veled.

Rá se nézel senki másra.

Olyan dolgokat is örömmel megteszel, ami alapvetően nem illik a természetedhez, csak azért, hogy neki jó legyen.

Ha rosszabb passzban is vagytok, nem merül fel benned a szakítás, ha mégis, azonnal elveted a lehetőséget, mert érzel valami erős köteléket, amiről tudod, hogy kölcsönös, és tudod, hogy nélküle csak sokkal rosszabb lenne minden.

2016. jan. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tönkre teszed az életed, aztán amikor már késő, rájössz, hogy mekkora hülye voltál :D Kb. ebből lehet tudni.
2016. jan. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Fantasztikus, ketten, két különböző szemszögből is megírták helyettem véleményem a témában. :) Köszi tehát az előzőnek is. :)

Ehhez már csak annyit tudok hozzátenni: akkor tudod, h szerelmes vagy, ha leméred vonalzóval, körzővel. ;-)

2016. jan. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!