Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Huszonéves pasik, örülnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves pasik, örülnétek egy plüssmacinak ajándékba?

Figyelt kérdés

Valentin napra gondoltam, 4 hónapja vagyunk együtt :)

Még sosem ajándékoztam meg senkit valentin napkor, ti örülnétek ilyen ajándéknak?

25 múlt a barátom :) Van egy polc a szobájában amin van pár plüss bizbasz, úgy hogy csak nem lőhetek mellé ...


2016. jan. 20. 15:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Az én 21 éves barátom nem örülne neki, és amíg nem ismertem őt annyira, hogy ebben biztos legyek, nem vettem volna ilyen bizonytalan ajándékot.

Én a helyedben inkább közös fotóval ellátott kulcstartót, vagy ilyesmit adnék, amivel tud is valamit kezdeni. De persze te ismered, lehet, hogy örülni fog ennek.

2016. jan. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
xbox vagy playstation.
2016. jan. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
viccet félretéve. személyes ajándékkal lepd meg. legyél kreatív.
2016. jan. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én nem örülnék egy plüssmackónak huszonéves férfiként. Mondjuk már eleve attól agybajt kapnék, hogy ajándékoz valentin napon. Nem lenne nyilván olyan barátnőm, akinek ez ünnep, pláne ha még el is várná, hogy én is meglepjem, avagy ünnepeljük meg ezt a nyáltenger eseményt úgy alaphangon. Hál istennek ilyesmi nálunk fel sem merül, zsák a foltját ugyebár. Azért azt biztosan tudod róla, hogy romantikus alkat-e, ha nem az, akkor az egész bálintnaposdit úgy ahogy van, tokkal-vonóval felejtsd el. Az én baráti körömben egyetlen pasit sem ismerek, aki ne kapna agybajt ettől az egész hajcihőtől, no de ez az én környezetem, nem a Tiéd.
2016. jan. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Az egy dolog, hogy férfiatlan, az meg a másik, hogy ez a legfantáziátlanabb, legelcsépeltebb, legantikreatívabb dolog, amit csak adni lehet.

Vegyel neki egy Mein Kampfot.

21/L

2016. jan. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én viszont örülnék neki pedig szép lassan 30 leszek. :((
2016. jan. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

6.: Te vagy az a maradek ferfi aki kivul esik a 99,7%-os konfidenciaintervallumon, rad nem lehet apellalnk.

21/L

2016. jan. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki, nekem tetszene.:) Én a barátnőmtől kaptam, egy plüss nyulat. Még is meg van igaz nem alszok vele, de a szekrényen fent van. Pedig nem szeretem a nyulakat, inkább egy maci pláne még rózsaszínű is. De engem nem érdekel, hogy ki mit gondol, nekem tetszik és örültem neki mert tőle van. 20F
2016. jan. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
8 Vagyok szóval meg őrzőm, nem adom senkinek sem. Egyedül a színe ami, kevésbé tetszik mert rózsaszínű. De attól még örültem neki.:) Igaz ezt nem vette, hanem még az ő plüsse volt még kislány korában. Így számomra még többet ér, majd ha lesz tőle, esetleg egy kislányom akkor neki adom.:)
2016. jan. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ez is pontosításra szorul, hiszen teljesen más ha bemegy a boltba, leteszi érte a pénzt vagy rákeres a neten hogy lehet pl. megunt ruhából ilyet készíteni. Utóbbi teljesen más megítélés alá esne, mert beletette az (-t a nem eget rengető mennyiségű) erőfeszítést hogy keresett egy how-to útmutatót és elkészítette.

Nem maga a tárgy a lényeg, mert az ilyen ajándékok javarésze bekerül a helyére és utána csak takarításkor kerül le/elő, hanem az ami mögötte van.

Ha én veszek egy lánynak valamit, akkor utolsó mentsvár szokott lenni az édesség: nem igényel igazából se időt, se agymunkát, se jelentős anyagi ráfordítást. Na egy bolti plüssmedve ugyanez a kategória szerintem.

2016. jan. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!