Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak! Volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Volt már olyan, hogy álmaitok nője csak úgy belétek szeretett? Milyen érzés volt? És mi lett belőle?

Figyelt kérdés
2016. jan. 23. 22:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Volt. Az elejen nagyon jo volt, csak kiderult hogy rossz not valasztottam az eletem szerelmenek, es eletem kb 5 legnagyobb csalodasa abbol a kapcsolatbol szarmazik. Azota elkerulom az ilyen noket :)
2016. jan. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hogyne,minden nap,csak úgy ripsz-ropsz,jóóó volt nagyon,de semmi baj nem lett belőle.
2016. jan. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ez alatt a kifejezés alatt nem azt értem, hogy a legszebb nő, akit valaha láttatok, hanem egy olyan, minden szempontból mintha az álmaitokból lépett volna ki. :)
2016. jan. 23. 23:10
 4/8 anonim ***** válasza:
igenigen,még az álmomból is kilépett,azzal se volt semmi gondom.
2016. jan. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen.

Sajnos csak 7 hónapig voltunk együtt.

2016. jan. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, most jön az a része, hogy tenni kell valamit:-) Mit érdekel, hogy más hogy cseszte el? Igen van ilyen, most inkàbb lépj a tettek mezejére és ne a rémtörténeteket böngészd itt!
2016. jan. 24. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi, de én lány vagyok és csak úgy feltettem a kérdést. :) És inkább a pozitív történetek érdekelnek amúgy. :)
2016. jan. 24. 12:23
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha volt is ilyen, nem szerztem róla tudomást.
2016. febr. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!