Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lehet valakibe beleszeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet valakibe beleszeretni 2 találka után?

Figyelt kérdés

Ez csak fellángolás nem?

Én vagyok a nô és a pasi állîtja ezt nekem ennek ellenére én nem szeretnék tőle semmit hiszen csak barátként mentünk el mindenhova de bevallotta, hogy többet akar és hogy belém szeretett....


23/nő és 34/pasi



2016. jan. 24. 09:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez lehet egy taktika is. Mert a szeretethiányos és önbizalomhiányos nők erre vágynak.


Vagy tényleg érez valamit és nem akarja húzni az időt, hiszen 34 éves, ott van már, hogy családja kellene legyen

2016. jan. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem sehogy. Én is sokszor találkoztam ilyennel, általában olyan pasik mondják ezt rögtön, akiknek minden mindegy, csak legyen már egy csajuk. Legtöbbet miután elküldtem, maximum két hét múlva halálosan szerelmes volt valaki másba. Na pont ennyire hiteles.
2016. jan. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Titusztitusz ***** válasza:
100%
2 találka után??? Bele lehet szeretni valakibe 2 másodperc alatt is...
2016. jan. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül fellángolás. Velem előfordult már. Egyszer a közel 50-ből, de előfordult. Sajnos, csak fél évig tartott, mert aztán kiszeretett belőlem, és azt igencsak megszenvedtem. Tönkre mentem minden szinten. Egzisztenciálisan, egészségileg, "családilag". Nem ragozom. A lényeg, hogy ha ritkán is, de előfordul a történelemben. Mindenesetre kezeld fenntartással, mert valószínűbb, hogy csak hamar akar célba érni.
2016. jan. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!