Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ennyi lett a lányok igényszintje?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyi lett a lányok igényszintje?

Figyelt kérdés

Előre bocsájtom, én senkit nem szeretnék provokálni. A kérdést pedig egyszerű elgondolás ihlette itteni kérdések, és a saját barátnőim tapasztalatai alapján. Szóval... megdöbbenve olvasom itt néha, hogy fiúk (ezek még nem férfiak...), hogyan vélekednek a feléjük támasztott elvárásokkal szemben, főleg anyagi téren. Nem egy kérdésben olvastam, hogy "meki, mozi, burger king és örüljön, ha kap gazt!" c. felállást, és ez így a lányokkal kapcsolatban is elgondolkodtatott. Nekik ennyi megfelel? Azért alakult ez így ki, mert nekik ennyi megfelel? Hogy a mekibe vigyék őket, és aztán fiúk itt kijelentség, hogy évi 1-2 éttermezés (képzelem, milyen színvonalú éttermekre gondoltak...) után fogja be a csőrét a hölgyike, és ennyi elég? Meg hogy fillérekkel számoljanak el egymással? Amit én itt láttam néha kérdések alapján, az nevetséges. Magukat férfiaknak nevező egyedek nem ülnek be a "mekibe" (kiröhögnék bárkit és azonnal otthagynék bárkit, aki azt gondolja, hogy a "meki" elég igényszint nekem), ha életük párja nem tudja saját magának finanszírozni a "mekcsiken" 500 forintját, évente egyszer elvergődnek a lánnyal egy étterembe (ahol megizzadnak fizetés közben, mert eddig csak anyukával volt étteremben, és fogalma sincs a borravaló fogalmáról)... És az a vicces, hogy a lányoknak ennyi úgy tűnik, elég. A kérdések meg az élet alapján is, szinte vergődnek azért, hogy végre legyen valakijük, akárkijük, és teljesen normálisnak érzik, hogy egy gyorsétterem meg talán mozi (szigorúan felesben!) a legnagyobb program (természetesen tisztelet a kivételnek, értelemszerűen nem róluk írok), és semmilyen udvarlást, gesztust, akármit nem várnak el, csakúgy odadobják magukat. Azokról nem is beszélek, akik büszkén verik a mellüket, hogy "mi, a párommal, mindent felesbe fizetünk...". Hát, jó nektek, erre mit lehet mondani. Csak ne sértődjetek meg, mikor majd a 250 forintokon számoltatjátok el egymást...


Miért lett ez így? Régebben miért voltak lovagiasabb férfiak, és miért voltak magasabb igényszinttel rendelkező nők?



2016. jan. 26. 10:48
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Minden a nevelésen múlik.
2016. jan. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A neveltetetés fontos. De azért a médiáról se feledkezzünk meg. Sok lányban hamar kialakul egy kisebbrendűségi komplexus az agyonplasztikázott, retusált nőktől akiket minden nap látni magazinokban, filmekben stb. Meg sokszor azt hallani,hogy minden nő a pénzrehajt, ezért mikor én összejöttem az exemmel egyáltalán nem vártam el, hogy meghívjon bármire, meg semmit. Nehogy azt higyje, hogy a pénzére hajtok.Csak szerelmet akartam. De mégis egész groteszk kapcsolat alakult ki, mert a végén már elvárta volna, hogyha beülünk valahova én fizessek. És úgy éreztem nem is szégyelli magát emiatt.
2016. jan. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]


Ez egy érdekes írás a "magas fenntartású lányokról".


Minden szavaddal egyet értek.

A legjobb, ha a normális értékrendű nők igyekeznek nem lejjebb adni az igényeikből. Egyrészt mi találunk olyan pasit, aki tud udvarolni, és nem érzi túlzásnak, ha ki kell nyitnia előttünk az ajtót. Másrészt egy-két pasinak talán leesik a tantusz...

Bár utóbbit kétlem.


Egyébként az ilyen pasik anyukájával is elbeszélgetnék, de erősen kétlem, hogy otthon azt tanították neki, hogy a nő csak szexre való, és nehogy megalázkodjon azzal, hogy virágot visz a randira...

2016. jan. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az ilyen csak ajtó mögé fa sznak jó.

Férjnek meg a papucs.

2016. jan. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk első találkozás alkalmával még jó is lehet egy Meki féle hely, fűtenek, viszonylag kulturált mosdóval rendelkeznek, legalábbis jobb, mint egy drága, nívós étterem, ahol csak nyelek nagyokat az árakat látva, és nincs "menza hangulata", mint egy kifőzdének. Persze tartós kapcsolatban más.
2016. jan. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Most ezt a álaszt nem azért írom, hogy most elkezdődjön a két nem háborúja, vagy hogy bárki kiakadjon hisz tisztelet a kivételnek.


De véleményem szerint sokan azért döntenek a meki meg burger kingnél mert abból sok van a városban. Én személy szerint azért szeretek burger kingbe járni mert közel van a sulimhoz, az otthonomhoz, egy menü 500 ft (sok helyen ami elméletileg olcsó 1500 ft egy ugyan olyan menü).


Több fajta lány létezik. Hisz régen sem az volt hogy ripsz-ropsz az összes nő elkezdett kűzdeni a jogaiért... Azért mert sok fajta nő van: van a "nézd azokat a dudákat" csaj akit akár egy mekizéssel is eltudsz nyerni magadnak, de köztük is van olyan aki kiáll magáért. De hogy válaszoljak arra a kérdésedre: Miért lett ez így? Azért mert ez lett a férfiak igénye. A nők viszont tartós párlkapcsolatokat szeretnének létesíteni, de sok férfinak elég a kamaty oszt cső. És van hogy sokkal romantikusabb beülni egy mekibe, vagy mozizni, vagy kézen fogva sétálni a parkban, mint ülni egy puccos étteremben és nézni az embereket, mert nálad nincs annyi pénz, hogy rendelj magadnak...


Szerintem a nők igényszintje nem csökkent, csak egyre több férfi úgy gondolja, hogy a nők csak tárgyak. A nők értelmes lények, akik gondolkodnak, éreznek, és cseppet sem hülyébbek férfi társaiknál. Régen a férfiak sokkal jobban odafigyeltek arra, hogy udvariasak legyenek. Ők fizették a kaját, kinyitották a nők előtt az ajtót, tiszteletben tartották a nők igényszintjét.


Elgondolkodtató nem?

2016. jan. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elgondolkodtató, igen. Én már eleget szenvedtem egy olyan pasi mellett, aki nem becsült semmire csak kiszolgáltatta magát. Anyagilag és máshogy is... Képzett, tanult nő vagyok. Megbízható és hűséges. Engem már nem érdekelnek az olyan férfiak, akik több vasat tartanak a tűzben, ki akarnak használni, nem becsülik a nőket többre egy darab cafkánál. Mivel sok nő el van keseredve és magányos megelégszik egy ilyennel is. Én úgy döntöttem nem fogok. Ha akad egy rendes férfi ebben a szemét világban, akkor nem fogom visszautasítani. De ha nem akad senki, hát egyedül maradok és kész. Akkor vállalom a vénlány szerepét, nem szülök, hanem máshogy keresem meg az életcélom. De az biztos, hogy kapcarongya én már senkinek nem akarok lenni.
2016. jan. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!