Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudok beleszeretni senkibe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok beleszeretni senkibe?

Figyelt kérdés

Letezik ilyen? Hogy ugy erzem hogy en nem tudok szerelmes lenni

Biztos sokan azt fogjatok irni hogy meg nem talaltam meg az igazit meg stb.

Nemtudom.. fura es teljesen remenytelennek erzem magam

Jo is lenne ha valakit szeretnek es lenne mellettem valaki de megse ne tudom miva velem.

Legyszi kimeljenek a bunkok es azok akik ramirnak azzal hogy "belem tudnal szeretni stb" ha valakinek van valami tanacsa az irhat de ilyesfajta levelekre nem szandekozom valaszolni

Koszonom



2016. febr. 8. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Mégis milyen tanácsra gondolsz?Ha nem akarsz ismerkedni soha nem lesz barátod és nem tudod meg,hogy belé tudnál-e szeretni.Egyenlőre csak az biztos,hogy nem esel könnyen szerelembe,de a bizonyossághoz randiznod,ismerkedned kellene,hogy kiderüljön tényleg reménytelen eset vagy-e.
2016. febr. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ismerkedem randizom de semmi..
2016. febr. 8. 17:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Talán nem vagy az a szerelmes típus, nem mindenkinek jön könnyen, én is ismerek sok olyan lányt, aki kb. egyáltalán nem nyitott semmire. Az is lehet, hogy félsz valamitől, ezért nem mersz kinyílni. Magadban kellene tisztáznod előbb ezeket a dolgokat, így hirtelen nem sok okosat tudnék mondani.
2016. febr. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Mondjuk az idosebb pasik jonnek be jobban..

Nem olyan nagyon idosek hogy az apam lehetne..

De most igy belegondoltam hogy nem is akarok szerelmes lenni marmint idosebb oasiba hiaba ok jonnek be mert a szuleim csaladom kiakadna.. plusz lehetseges hogy apa komlexusom van

2016. febr. 8. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!