Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csak nekem furcsa, amikor egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem furcsa, amikor egy felnőtt pár az online felületen mindenhol tudatja, hogy ők mennyire szeretik egymást?

Figyelt kérdés

Van egy ilyen rokonom, aki már ugyan évek óta együtt van a barátnőjével, de névnaptól kezdve, karácsonyon át, féléves forduló, húsvét, -ergo bármi ami nem egy átlagos nap-, azt megünneplik, képek formájában posztolják, majd kismillió szívvel alá írják,hogy szeretlek, meg én is.

Évről évre...

Felnőtt emberek.


Abszolút megértem azt a részét,hogy szeretik egymást, szeressék is, de nekem kicsit gyerekes, mint egy 15 éves pár első friss kapcsolata, rózsaszín köddel.

Nem is az a baj,hogy tudatják egymással azt amit éreznek a másik iránt, hanem, hogy ezt miért teregetik ki több száz ember elé, a giccsesen ható sok szívecskével, és nyálasabbnál nyálasabb szövegekkel?


2016. febr. 15. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Fúú ez nekem is az agyamra megy hányok már ezektől.


Egyszerűen letiltom , hogy lássam miket posztolnak ki.

2016. febr. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem csak neked fura, én is így gondolom. Pont 7 éve vagyunk együtt, de még az eljegyzést se írtam ki, konkrétan elfelejtettem. xD Később eszembe jutott, de akkor meg már szimplán nem érdekelt, hogy azok is tudjanak róla, akikkel évente jó, ha találkozunk.

Egyébként az illető/illetők adatlapján a "nem követem", vagy valami hasonló négyzet kipipálása megoldja ezt a problémát. Tapasztalat. :P ;)

2016. febr. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor ott valami gáz lehet. Minél jobban működik egy kapcsolat, annál kevesebb nyoma van facebookon.
2016. febr. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is furcsa, de ennél még rosszabbakat is látok...az emberek olyan dolgokat kiteregetnek...na mindegy.
2016. febr. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!