Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van értelme, hogy megkeressem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme, hogy megkeressem? Vagy bízzam a sorsra?

Figyelt kérdés

Én: 33/F

Ő: 26/L


4 éve szakítottunk, 3 évet voltunk együtt. Igazából a kapcsolat nem működött rendesen, nagyon sok oka volt. Én sem voltam önmagam, amilyen lenni akartam, és ő - úgy mondanám -, kisebbrendűségi komplexusos és fiatal (éretlen) gondolkodású.


Látható, hogy azért van élettapasztalatom, mindig is tudtam magamról, hogy egyetlen lányt fogok életemben megszeretni, szeretni. Ő volt az.


Se előtte, se utána nem volt hasonló. (Felesleges írni, hogy majd jobb. Nem jobb vagy rosszabb kérdése, hanem annak a kérdése, hogy őt tartom érzésben az egyetlennek. pedig voltak utána tényleg szép barátnőim.)


Neki is volt utánam más, most nem tudom, együtt vannak-e még? Nem akarok beleavatkozni, ha igen.


Ha nincs senkije, akkor sem tudom, hogy kereshetem-e? Tudni kell, rosszban váltunk el. Azóta nem keresett. Facebookon akkor letiltott, bár utána mondta, nem haragszik már, de nem tudja hol kell visszaállítani a tiltást.


Én minden karácsonyra küldök neki lapot, boldogságot kívánok neki. Nem reagál, bár a címemet sem írom a lapra.


Mai napig tudom, hogy ha komolyabb gondolkodásúvá vált volna mára, el is venném. A komoly alatt azt értem, hogy kölcsönös kapcsolat, amelyben nem csak én vagyok, aki többet tesz.


Van egy mondás, ha szereted, elengeded. De nem tudom, tényleg ettől lenne boldog? Ha igen, természetes, hogy nem keresem. Ha viszont velem, akkor keresném. De ehhez fel kéne keresnem, ami ha van kapcsolata, nem lenne szerencsés, nem akarok ebbe beleavatkozni. Vagy ha gyűlöl, akkor sem.


2016. febr. 20. 02:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha a sorsra bízol valamit, akkor kábé elfelejtheted.
2016. febr. 20. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Erre mi nem tudunk válaszolni, de tanácsolni annyit tudok, hogy a lelkiismeretedet nyugtasd meg! Keresd meg! Ne úgy éld az életedet, hogy évek telnek el úgy, hogy nem tudod mitévő legyél...miközben akár boldog is lehetnél vele...


Nézd, ha kapcsolatban van és szereti a párját, akkor azt úgy is megfogja mondani, és akkor legalább konkrét választ kapsz arra, hogy mi a helyzet, és ez lehet segíteni fog a továbblépésben is.


Ha viszont ő is hasonlóképpen érez, akkor meg nyert ügyed van!


Szerintem nem jó dolog, ha az emberben ilyen kétségek vannak, ezeknek jobb a végére járni.

2016. febr. 20. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs veszteni valód.Keresd meg,ha szerencsèd van nincs senkije,ès talán akar mèg tőled valamit.Ha nem ,legalább azt is megtudod.
2016. febr. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
4 ev alatt egyszer sem talalkoztal, beszeltel vele?
2016. febr. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem. 4 év alatt egyszer sem kerestem. (Leszámítva, a karácsonyi lapokat.) Nem akartam keresni. Főként, mert nekem is kellett változnom, és neki is. Sokszor kell a távolság is, hogy tudd, igazán számított a másik, vagy nem.


És az is tény, ha ő nem változott gondolkodásban, akkor persze sosem jöhetne össze a dolog, de mondom, mikor mi összejöttünk, ő 19 volt, én pedig 26.

2016. febr. 20. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!