Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi van olyankor, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van olyankor, ha egy kölcsönös régi nagy szerelem visszatár, de már házas valaki?

Figyelt kérdés
2016. márc. 1. 22:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az szívás!
2016. márc. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 RRR ***** válasza:
über gáz
2016. márc. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Egy nagy sóhaj, egy deci finom bor fölött szép emlékek felidézése otthon egyedül, aztán vissza minden a normál kerékvágásba és boldogan élünk, amíg meg nem halunk, azzal, akinek a törvény előtt is megígértük, hogy jóban-rosszban, ásó-kapa..
2016. márc. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
ettől sajnos fontosabb, hogy egy deci bor megoldja
2016. márc. 1. 22:29
 5/13 anonim ***** válasza:
Felnőtt házas emberként, bőven elég, hogy az ember egy pohár bor fölött elkesereg egy régi nagy szerelem miatt. Ennél többet nem engedhet meg magának az ember. Nem vagy már tinédzser, felelősséggel tartozol a tetteidért. Ez nem arról, szól, hogy berúgjak-e pénteken vagy nem..
2016. márc. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem tartozol felelősséggel senkiért, csak magadért.
2016. márc. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ahogy az 1-es mondja!
2016. márc. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Tapasztalatból írtam.

Ha erkölcsösek vagytok és nem akartok kitolni a házastársatokkal, akkor nem lesz semmi. Vagy elváltok. Mérlegelj, de mindenesetre nehéz és valaki(k)nek tuti fájni fog a végső döntés.

2016. márc. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Az idő sok mindent megszépít, és amit egykor tökéletesnek hittem az mára lehet, hogy csak középszerű. Nemrég összetalálkoztam azzal a Nővel, akivel először feküdtem le életemben és majd 3 évet voltunk együtt....nagyon fura érzésem volt miután beszélgettünk. Egészen más emberként emlékszem rá, sokkal magasabb piedesztálra emeltem magamban,mit amit valójában képvisel (vagy csak az igényeim nőttek meg), a mostani partnerem mellett labdába sem rúgna. Boldogan emlékszem vissza a közösen eltöltött órákra, de az a múlt, úgy volt jó ahogy volt,nem szabad elrontani.

Ha mondjuk olyan helyzet lenne, hogy az Ex jobban nézne ki mint valaha és első látásra érezném azt a vibrálást mint régen, és úgy viselkednék,mint egy hormonzavarós kamasz, akkor váltanék, mert többé nem tudnék a feleségemre koncentrálni...de ez szinte lehetetlen.

38F

2016. márc. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
8-as vagyok. Ez érthető persze, amit írál 38F. De van olyan szerelem is, ami olyan vibráláson és kémián alapszik, hogy még évek múlva is ugyanolyan érzéseket kezd el kiváltani. Én viszont erre gondoltam.
2016. márc. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!