Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy lány (barátok vagyunk)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány (barátok vagyunk) kitér az ölelésem elől, vagy nem ölel meg, amikor amúgy mások megölelnek (táborban) akkor nem vonzódik hozzám? De egyébként meg úgy érzem a viselkedéséből, hogy tetszem neki.

Figyelt kérdés
2016. márc. 11. 22:18
 1/7 VirágésBence ***** válasza:
Pont egy ilyen szituációban vagyok mint lány. Egész egyszerűen arról van szó, hogy tök jól elvagyunk és poénból úgy viselkedek vele ahogy, nincs mögötte semmi, részegen viszont mégis le akart smárolni. Ez van.
2016. márc. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%

Jah az nem jó jel. Egyértelmű határt állít ezzel közétek.

De fiú és lány között nincs barátság csak szexkapcsolat vagy párkapcsoalt. Utóbbit nem ajánlom mert nehéz megfelelő partner talákni hozzá.


Én top pasi vagyok szerintem és nem sikerül olyan nőt találni aki megfogna érzelmileg. Szex van bőven meg király nem panaszkodom xd de nem bánnék valami komolyat ha lenne kivel.

2016. márc. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Barátnőm is volt ez idő alatt. Azóta szakitottam mert ez a lany nagyon megtetszett. Nem lehet hogy azert nem akart mert volt barátnőm? Vagy ez nem szamit?
2016. márc. 11. 22:39
 4/7 anonim ***** válasza:
34%
"barátok vagyunk" Akkor meg minek ölelgeted? Ölelgesd azt aki a partnered! (Vagy barátok vagyunk csak éppen nincs más akibe üriteni lehet?)
2016. márc. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Pont emiatt ébredtem rá, hogy őt szeretem. De egyébként meg csak így spontánul jött 2X.
2016. márc. 11. 23:09
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát... én csak akkor térek ki, ha nem kívánom az illető közelségét. És szerintem ez az esetek nagy részében sajnos így van. Magyarul, amíg nem kapsz olyan jelet, ami felülírná ezt a viselkedét (például hogy ő kezdeményez valami testi kontaktot), addig ne próbálkozz be nála, mert valószínűleg esélytelen.
2016. márc. 12. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha a testi közeledésedet nem fogadja egy lány, akkor nem tetszel neki.
2016. márc. 12. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!