Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van, akinek nem a házassága a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van, akinek nem a házassága a valaha volt legszebb, legjobb szerelmi kapcsolata, nem vele érezte legjobban magát vagy tudott legjobban beszélgetni, de ezekre ccsak pár év házasság után vagy később jött rá?

Figyelt kérdés
Persze, az elején mindenki máshogy gondolja, de vajon pár év után is ?
2016. márc. 15. 18:36
 1/5 VirágésBence ***** válasza:
Egyik haveromék fiatalon (20 évesen) összeházasodtak, hát nem kellett volna, a csaj rájött, hogy az egyik exével sokkal jobb volt az élet, sokkal több közös programjuk volt, 4 évig voltak házasok, a 3. éven megszületett Lili és jelenleg pereskednek, persze a csajt nem fogadta vissza az exe.
2016. márc. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nagoyn sokan érzik így, nem véletlen van annyi válás.

Egy elhamarkodott házasság egy régi szrelem elfelejtésére irányul :) borzasztó de sokan úgy mennek oltár elé h elnyomják a régi szerelmüket

2016. márc. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hu,kettes, ezt kifejtenéd ? mert most nálam ez a téma is nagyon aktuális.
2016. márc. 15. 19:31
 4/5 anonim ***** válasza:

Voltam ebben a helyzetben. Nagyon nehéz volt, sokfelől jött a nyomás, ez tűnt a legjobb ötletnek, de ez csak később tudatosult bennem...(akkor kb. majdnem szerelmesnek éreztem magam). + Volt egy komolyabb szerelmi csalódásom, minekutána úgy éreztem az lesz a legjobb, ha minél hamarabb megházasodom (valahol elégtételnek is éreztem, mintha "bosszút állnék az összes régi szerelmen, ami számomra csalódással végződött... - aztán persze rájöttem, hogy valamilyen szinten én kerültem kelepcébe...)

Persze voltak benne szép és jó dolgok is, most is úgy érzem ennek így kellett lennie és abban a helyzetben ez volt a legjobb döntés.

Hát nehéz dolog ez...

2016. jún. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez nem úgy van, hogy amikor a jelenlegi problémákban van valaki benne, akkor az exével levő régi problémákat már nemigazán látja nagy problémának, mert az idő megszépítette?
2019. ápr. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!