Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A helyzet szinte tipikusnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A helyzet szinte tipikusnak mondhato, megsem ertem teljesen. A baratnommel es a pasijaval sokszor elmaszkaltunk harmasban es a barati tarsasag is kozos volt. A mai napig nem szakitottak. Miert?

Figyelt kérdés
Egy mondatat sosem felejtem el,amivel arra utalt hogy mar kiabrandult baratnombol.Hosszu a sztori,de kivancsi vagyok ki mit gondol hogy miert van meg mindig abban a kapcsolatban?illetve csak kepzelodtem hogy tetszettem neki?

2016. márc. 19. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:

én ha én nekem is elegem van az enyémből. attól még vele vagyok,és szeretem is.


de te meg mit akarsz a "barátnőd" pasijától, ha ők együtt vannak?

mit számít ez neked?

2016. márc. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
néha, akart lenni az az értelmetlenség a mondatom elején..
2016. márc. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Semmit nem akartam es nem is akarok. Tabu. Viszont amikor eszrevettem a jeleket az valamiert szamitott nekem. Talan kihasznalta hogy nem volt pasim& tetszelegni akart csak?mikozben vegig tudtam es lattam hogy szar a kapcsolatuk..baratnom lelkileg total alazta.
2016. márc. 19. 18:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Sok oka lehet. Sokan félnek szakítani, mert félnek magától a helyzettől, vagy attól, ami utána jön. Azonban az is lehet, hogy bár defektes a kapcsolatuk, ő ezt élvezi.
2016. márc. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
En is ezekre gondolok hogy talan felt..elveszitette volna a barati tarsasagot ami kozos,es gondolom baratnomet sem akarta alberletbe kuldeni /mert nala lakott/ baratnom nagyon nem birja az egyedulletet alapbol sem. Csak az erdekelne hogy en kepzelodtem vagy rajatszott a pasi hogy esetleg nekem is szimpatikus es ezzel legyezgettem a hiusagat mikozben a baratnojetol nem kapott semmit lelkileg.
2016. márc. 19. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!