Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes belém, de elutasít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes belém, de elutasít mert nem akarok vele lenni?

Figyelt kérdés

Azt mondta velem szeretne élni, vagy sehogy. fenyeget gyerekes dolgokkal, amivel azt hiszi h visszaélhet Telefont vesz nekem, meg ajándéktárgyakat, azt hiszi h attól vele leszek. Ez olyan gyerekes egy felnőtt férfitól,nem?

Meg én miattam akar meghalni,mert nem leszek vele. Ezt nevezi igaz szerelemnek?

Barátként bezzeg nem kellek,mert már soha nem tud rám csak barátként tekinteni. Milyen felfogás az ilyen?

Felnőtt férfi létére elég gyerekesnek tartom ezt a viselkedést, és bár nem tudok rajta túllépni, érdekelne h mi van vele. De ha így áll hozzá inkább az a legegyszerűbb h összeveszek vele,és akkor nem fog hiányozni.

De még azt se hagyja,mert nem sértődik meg,olyan érzés mintha alábecsülne, nem venné komolyan a gondjaimat.

Más is érzett így. A korkülönbség kicsit nagy. 15év

L



2016. márc. 20. 18:47
 1/2 anonim ***** válasza:

De miért akarsz barátkozni egy érzelmi terroristával.

Nyakig benne voltam egy ilyenben.

Idealizál és nem ereszt.

2016. márc. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Akkor engedjem el és hagyjam rá a dolgot? De nekem is nehéz,mert mindig gondolok rá, és írnék neki h mi van vele. És ezt nehéz megállni.
2016. márc. 20. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!